Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-premium][24/7][Dedyk][40+ slotów] INICraft powered by INIPolska


patryk0493

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Witam serdecznie wszystkich miłośników Minecrafta. Dziś mam przyjemność przedstawiać Wam pierwszą, poważną zapowiedź naszego serwera MC.

 

ogolne.png

[No-premium] [24/7] [Dedyk] [40+ slotów]

 

Nasz tryb jest połaczeniem trybów FreeBulid/survival z elemntami RP dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Na serwerze umieszczone są działki o rozmiarach 20x20. Aby, zbierać surowce, będziesz musiał musiał teleportować się na mapę surowcową. W centrum miasta gracze będą mogli prowadzić własny biznes.

 

Na serwerze będzie istniało wiele grup:

- Gracz

- VIP

- Budowniczy

- Moderator

- Admin

- Head Admin

 

 

Zwykłe możliwości gracza nie dorównują twoim ambicjom? Mamy na to sposób !!! Udostępniamy możliwość kupna konta VIP.

 

- Możliwość latania na szklanym dywanie

- Nick na tablicy dla Vipów

- Ranga na oficjalnym forum

- kit Vip

 

stronawww.png

 

Możesz śledzić na bieżąco postępy tworzenia serwera na naszym oficjalnym forum. Stale tworzona jest nasza oficjalna strona na której będzie dostępnych wiele atrakcji dla graczy. Adres forum umieszczony na na moim profilu. Zapraszamy do rejestracji.

 

 

Jako, że chcemy, aby nasz serwer był jak najlepszy zapisz się na beta testy serwera, które odbędą się już od 27.07.2012r. Aby zostać dopisanym do White List'y napisz podanie na naszym forum. Liczba miejsc ograniczona.

 

administrator.png

Projektem zajmują się dwaj właściciele:

- CraZzyDax

- ASSHunter

 

Chcemy abyś i ty przyczynił się powstawania serwera. Od dziś trwa konkurs na nazwę miasta oraz jego dzielnic. Aby wziąść w nim udział musisz po prostu zaproponować nazwę na naszym forum. Możesz także zaproponować nam jakie budowle chciałbyś zobaczyć na naszym serwerze. Najlepsze propozycje nagrodzimy kontem VIP !!!

 

Nasz serwer jest stale w budowie w związku z czym poszukujemy osób na stanowiska

- Budowniczny

- Admin/Mod

- Technik

 

Więcej informacji w kolejnej zapowiedzi;)

 

Pozdrawia Administracja

 

zapraszamy.png

Opublikowano

Nie dałeś IP brawo dla ciebie za reklame ..

 

Chyba ze to zapowiedz ale nigdzie nie jest napisane Ale ogar T_T

Opublikowano

@up

 

"Dziś mam przyjemność przedstawiać Wam pierwszą, poważną zapowiedź naszego serwera MC.

 

Pierwsze zdanie...

 

I nie zagram, bo nie wiem co, ale coś mnie odrzuca. Intuicja podpowiada mi, że nie powinienem tam wchodzić. Nie wiem dlaczego

:O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...