Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosze o pomoc w złorzeniu kompa koszt do 2500zł


McWirtual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Prosiłbym o pomoc w złorzeniu kompa jestem w tym (w skali 1:10 tak 6) koszty kompa wynoszą 2500zł.

Prosilbym takze o zlorzenie komputera o wysokich parametrach z góry dziekuje!

najelepiej 8gb ram

4-6 rdzeniowy procek mocny

dobra plyta glowna

karta graficzna 1gb+

oraz kabel zasilający nie jakiejs dupowatej marki

w cene niewchodzi monitor posiadam

Opublikowano

Zamiast kupować nowy komputer, polecam zakupić słownik ortograficzny - polecam!

 

Co do komputera, poszukaj tematu z polecanymi zestawami...

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

Tak Kurwa Pomagacie Ze Az Kurwa Nie Pomagacie

Ja Bym Pomógł Gdybym Sie Tylko Na Tym HoćTroszecze Znał ...

Jebnij Like.
1344668628-U671491.jpg

To Nic Nie Kosztuje.
Proszę kochaną Administrację o zdjęcie poziomu ostrzeżeń, choć trochę / dziękuje

Opublikowano

Tak Kurwa Pomagacie Ze Az Kurwa Nie Pomagacie

Ja Bym Pomógł Gdybym Sie Tylko Na Tym HoćTroszecze Znał ...

 

 

 

Po 1 : choć-chociaż itp przez CH

 

Pierwszy wyraz z dużej litery, reszta nie.

Ty też nie pomagasz pisząc takie debilne odpowiedzi ( posty )

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

Po 1 : choć-chociaż itp przez CH

 

Pierwszy wyraz z dużej litery, reszta nie.

Ty też nie pomagasz pisząc takie debilne odpowiedzi ( posty )

JPRD

Jebnij Like.
1344668628-U671491.jpg

To Nic Nie Kosztuje.
Proszę kochaną Administrację o zdjęcie poziomu ostrzeżeń, choć trochę / dziękuje

Opublikowano

To co masz obudowe stara albo dysk albo naped dvd? Wtedy nie bedze trzeba brac nowego a mozna bedzie kase przeznaczyc na np. karte graficzna.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po co mu wersja OC skoro OC może sam zrobić w kilka minut/sekund??

Żeby mógł sobie zrobić OC karty graficznej bo jest łatwiej? I nie będzie musiał kupować nowej bo podkręci do np. 7870 ;)

Cześć.

Opublikowano

Żeby mógł sobie zrobić OC karty graficznej bo jest łatwiej? I nie będzie musiał kupować nowej bo podkręci do np. 7870 ;)

 

LoL?? O/C nie jest łatwiej zrobić. Jeśli myślisz, że jak 7850 ma fabryczne 1GHz jako o/c to zrobi to +400MHz jak to zwykle robi? Na karcie z fabrycznym o/c możliwości karty są mniejsze. Drugi minus to też, że musisz zobaczyć czy karta działa stabilnie na tych zegarach przy sprzedawcy(przed uiszczeniem opłaty za kartę, bo wtedy mogą ci wymienić kartę, jak to robiła EVGA na model wyższy, ale u nich był problem z atestem ;D). Mało było SOC'ów 560Ti, gdzie trzeba było obniżać takty, bo karta nie mogła tyle?(taka sztuka się trafiła). To jak się podkręca karta zależy jak wyszła z produkcji. Może ci się trafić sztuka, która jest z brzegu wafla krzemowego, gdzie takie karty mają zerowe możliwości o/c, a może ci się trafić sampel redakcyjny lub wafel ze środka i karta zrobi nawet +400MHz (sample tak robią). I widzisz teraz dlaczego bierze się zwykłe wersję nie o/c

 

 

 

http://screenshooter.net/5324842/xaeshtg

Opublikowano

Qrfa. Pomyliłem tematy.

żeby nie było spamu.

 

@2UP

zobaczysz dopiero jak ceny zaczną szaleć jak amd wypuści reszte procków :)

 

@UP

Racja, ale autor nic nie pisało o tym że będzie robił OC :D

Opublikowano

Bezimienny:

 

Na razie AMD szykuję Visherę to wydania we wrześniu. To Intel nie ma wypuszczonych jeszcze IB-E na 2011 i IB i3 i octocorów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...