Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Mc-MaxPlay[Survival+Gildie][40 slotów][Non-Premium][WL-OFF]


Ltgrayu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: [Dedyk]Mc-MaxPlay[survival+Gildie][120 Slotów]

 

strzalka.gifIP serwera: s1.multipoland.pl:25453

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: 1.3.1 survival

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 120

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Factions itp:)

 

strzalka.gifZałoga: Ltgray, Doseq, Mario14125, Mora1212

 

 

D.png

strzalka.gifSerdecznie zapraszam serwer rozkręcony.

Posiada dobrą administracje.

Na serwerze można zakupić usługi premium takie jak: VIP/sVIP/Donator.

Można tworzyć gildie i razem z kolegami walczyć o przetrwanie.

Zapraszam:)

Opublikowano

Serwer dziala masz ip 188.165.238.104:25607

zara sprawdze serwer i edytuje ;P

 

Serwer ma tylko 12 pluginow 0 pluginow do ochrony za 5 min padnie :)

Nie ma nocheat ani antyxraya ...

Opublikowano

Przepraszam że teraz będę klnąć i z góry za swoje zachowanie ..

Weś sie kurwa dzieciaczku naucz czytać - jest NoCheat anty x-ray byl ale go nie będzie

bo aktualny serwer z hostingu to nie ultra maszyna która wszystko uciągnie na tak dużej mapie..

... co do pluginów od "ochrony" WorldGuard - Cub na spawnie ...

AdminCmd - podstawowe komendy dla administracji + kity dla vip 'svip

HeroChat - oczywiscie najlepszy plugin na czat jaki obecnie zostal stworzony ..

nie kurwa jakies jeb*** czaty z pewnego pluginu którego nie pamiętam ..

Przepraszam bardzo za takie wyrażenia ale jak widze takie dzieci jak ty

to mi dupe sciska z żalu .. Jeśli coś jeszcze masz do dopowiedzenia na

temat naszego serwera zapraszam na Teamspeak 3 zobaczymy czy

tam też będziesz taki wygadany na temat ..

Opublikowano

Jeden z najlepszych serverów na jakich grałem. Server daje możliwość gry w zespole, posiada TS co ułatwia pracę zespołową , np podczas przejmowania claimów.

kucyksygna.png

 

Lubisz to?

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...