Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Lekcja WorldEdit: Tworzenie Dużego Drzewa [Mega ;P]


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko,

Wiele z was zachwycało się mapa z wielkimi drzewami.. mostami między nimi itp.

W tym tutorialu pokaże ci jak zrobić duże drzewo na komendach

Singleplayercommands lub worldedit

Co musimy zrobić? Obejrzeć cały film.. początkowy gracza mający wgrany np.

singleplayercommands zajmie mu robienie drzewa do 15min.. taki obcykany powinien to zrobić

w jakieś 6-10min zależy od waszego tempa robienia.. :)

 

 

 

 

 

 

Inne Lekcje:

 

Lekcja WorldEdit: Tworzenie Lasów na 2 sposoby

http://www.mpcforum.pl/topic/672688-tut-lekcja-worldedit-tworzenie-lasow-na-2-sposoby/#entry4844782

 

Lekcja WorldEdit: Własna Wyspa , Przerabianie Mapy! Smooth!

http://www.mpcforum.pl/topic/672669-tut-lekcja-worldedit-wlasna-wyspa-przerabianie-mapy-smooth/#entry4844666

 

Lekcja WorldEdit: Szybkie Tworzenie Działek np. pod serwer

http://www.mpcforum.pl/topic/649213-tut-lekcja-worldedit-szybkie-tworzenie-dzialek-np-pod-serwer/#entry4673813

 

Lekcja WorldEdit: Dodatek CUI Szybkie Budowanie Murów, Wież i innych..

http://www.mpcforum.pl/topic/679779-tut-lekcja-worldedit-dodatek-cui-szybkie-budowanie-murow-wiez-i-innych/

 

 

 

 

 

 

 

 

łapki w górę , subskrybuj , komentuj , oceniaj :)

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

epickie nie znalem kilka komend ale na pewno zbuduje to na swoim servie :D

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Dzięki za lajki, subskrypcje kanału youtube też by się przydało.. :>

 

 

nie wiem o czym zrobić kolejną lekcję ? może o funkcjach "//set" ? niby prosta komenda ale ma kilka fajnych funkcji ;P

podpowiadajcie mi na PW pomysły na lekcje ,bo mam kilka pomysłów ale nie wiem czy was tym zaciekawię :)

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...