Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Lekcja WorldEdit: Tworzenie Lasów na 2 sposoby!


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Macie pusty teren, nie wiecie co zrobić z prostym pustym terenem?

To proste zrób las zawsze pusty teren z drzewkami wygląda lepiej.

 

Las sadzimy sadzonkami i kostką mączną

 

Tak robiło się na początku minecraft teraz można zrobić to na dwa sposoby.

- Bierzemy jakieś narzędzie do ręki

- Wpisujemy komende //tree "nazwa.drzewa" aby sadzic pojedynczo

Lub

- Wpisujemy komende //forestgen "ilość" "nazwa.drzewa" tworzymy kilka na raz

 

 

 

 

 

Wkrótce kolejne Lekcje, będą one związane z tworzeniem własnej mapy i jej upiększanie. Więc zachęcam obserwować mnie na youtubie i na mpcforum

:D

Tak wgl. kto nie subskrybował mnie na youtube powinien to zrobić

:) pliska :). Lajk na mpc też by się przydał chce dogonić andrzejt17 pomóżcie

 

 

 

 

 

 

Inne Lekcje:

 

 

 

Lekcja WorldEdit: Tworzenie Dużego Drzewa

http://www.mpcforum.pl/topic/673034-tut-lekcja-worldedit-tworzenie-duzego-drzewa-mega-%3Bp/

 

Lekcja WorldEdit: Własna Wyspa , Przerabianie Mapy! Smooth!

http://www.mpcforum.pl/topic/672669-tut-lekcja-worldedit-wlasna-wyspa-przerabianie-mapy-smooth/#entry4844666

 

Lekcja WorldEdit: Szybkie Tworzenie Działek np. pod serwer

http://www.mpcforum.pl/topic/649213-tut-lekcja-worldedit-szybkie-tworzenie-dzialek-np-pod-serwer/#entry4673813

 

Lekcja WorldEdit: Dodatek CUI Szybkie Budowanie Murów, Wież i innych..

http://www.mpcforum.pl/topic/679779-tut-lekcja-worldedit-dodatek-cui-szybkie-budowanie-murow-wiez-i-innych/

 

 

 

łapki w górę , subskrybuj , komentuj , oceniaj :)

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Znam, i to z wlasnego doświadczenia, ale przyda się, bo nie każdy lubi grzebać w WorldEdit, natomiast ja bardzo. ^^

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

Po co tak spamujesz tymi tematami z lekcji worldedita skoro widocznie sam nic o nim nie wiesz..

Zrobiłeś osobny temat dla jednej komendy a nawet do końca jej nie opisałeś bo jakoś nie widzę tutaj komendy na zrobienie gęstego/rzadkiego/wysokiego/niskiego lasu..

hn5r.png


“Let's face it: the world is twisted. And rotten.” ― Natsuo Kirino


Opublikowano

Po co tak spamujesz tymi tematami z lekcji worldedita skoro widocznie sam nic o nim nie wiesz..

Zrobiłeś osobny temat dla jednej komendy a nawet do końca jej nie opisałeś bo jakoś nie widzę tutaj komendy na zrobienie gęstego/rzadkiego/wysokiego/niskiego lasu..

 

To może się wykażesz jeżeli sądzisz ,że wiesz więcej? Najlepiej dużo gadać ,a mało robić. Wiem co umieszczać w poradnikach.. I jakbyś zauważył używałem więcej niż 1 komendy...

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...