Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Veneris[VPN-coś podobnego do hamachi]


HaxIoRtMe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapowiedz Serwera

1_6E13x.png

Witam bardzo bardzo serdecznie jest to zapowiedz Priv-Serwera

który będzie coś w stylu Hamachi ale przez o wiele lepszy program tak zwany VPN-Comodo Serwer będzie typem medium/easy będzie głównie polegał na PVP

ale będzie trzeba expić(Co exp na VPN chyba żartujesz) Nie nie żartuje

Ale serwer będzie miał wygodne godziny otwarcia tak więc bez problemu będzie można expic jak i dropić itemki ogólnie prace już rozpoczeliśmy.

Start serwera będzie za około 7 dni max

za ten czas czekamy na wasze propozycje

Godziny serwera tak jak pisałem będą dostosowane tak aby był czas na zrobienie eq jak i exp i wiele innych rzeczy

mamy już system ulepszeń który jest pod tymi zdjęciami:

systemk.jpg

0711192000.jpg

System może ulec zmianie

:)

jeśli będzie potrzeba zastanowimy się nad dodaniem innych broni

System ulepszeń zbroji dodam jak tylko go ustalimy

na serwerze przewidujemy max 127/150 level

+ kilka nowych map

oraz bosów

Jeśli macie propozycje co do serwera zapraszam na forum:

Bez Linków do for~!

Na forum piszemy wszelakie pytania na temat serwera !!!

jeśli czegoś brakuje proszę pisać na forum a podam więcej informacji

 

ss potwierdzające:

0711195009.jpg

0711195019.jpg

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Serwer wydaje się bardzo fajny, szczególnie że będzie mniej problemów z hamachi, bazując na samych screenach mogę gorąco polecić serwer :)

Opublikowano

Hmm na temat nowych map mogę powiedzieć że będzie ich okolo 3/6 bo będzie 2/3 mapy do expa 2/3 do dropu ulepszaczy eq kd itp

ale temat będę uzupełniał i wszelkie pytania można zgłaszać na naszym forum gdzie link jest w temacie

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Wszystkie informację są na forum, rekrutacja jeszcze nie wiadomo czy ON czy OFF serwera jeszcze nie ma więc rekrutacji też, link do forum masz w temcie.

Opublikowano

2x@UP informacje będę podawał stopniowo...

zapraszam na nasze forum tam zadawajcie wszelakie pytania bo mi czasami mpc nie chodzi i nie mam jak odczytać

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

System ulepszeń już mi się podoba... Jak serwer ruszy to na pewno zagram...

 

 

PS. A o tabelkę z bonami można by prosić?

Opublikowano

wiesz co bony jeszcze mniej więcej ustalam :)

Ale jak tylko zakończę oczywiście że dam :)

Jak narazie to ustalam HP mobom oraz będę edytował z nich drop :)

Czekajcie na informacje :)

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Witam bardzo serdecznie chciał bym was poinformować że serwer wystartuje za max 4 dni

smile.png

jak niektórzy widzieli system ulepszeń mieczy/sztyletów itp jest gotowy zostało nam edytować drop z

metków/bosów/mobów system ulepszeń zbroji i edytować dmg broni i potworów tak więc czekajcie

biggrin.pngcierpliwie

 

 

Zaraz postaram się dodać jak mniej wiecej wyglądają bony

bo ze sklepów jeszcze co nie co trzeba zmienic

 1377531174-U173186.png


Gość daronian
Opublikowano

Startujesz z serwerem, który postawiłeś na gotowcach, które teraz przerabiasz i myślisz, że nie będzie bugów, a liczba graczy osiągnie wynik 300? Niestety nie tędy droga.

Za szybko dałeś zapowiedź, nie pełną zapowiedź, gdyż Twoje dzieło nie jest ukończone. Dopiero zacząłeś z systemem ulepszeń. Nie wspomnę już o nowościach czy błędach gry.

BTW, nie ma co pisać, ale życzę powodzenia! Wielu graczy. ;)

Opublikowano

Sory bardzo @UP ale nie wiedziałem że taki serwer istnieje

@2xUP Może i trochę za szybko ale myślałem że będą się wypowiadać co dodać itp

I ja nie oczekuje 300 graczy bo nie o to mi chodzi mógł bym postawić dedyka itp ale akurat teraz startuje ich dość dużo więc lepiej poczekać na dobry moment !!!

 

 

ale dobra proszę moda o close i jak coś to napisze to otworzysz :)

 1377531174-U173186.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...