Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]OdlTimeCraft[10slotów][freebuild/economy][NO-WL][NO-premium][Dedyk]


Gryzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Ostatnio patrząć za serwerem do MC.Przypomniały mi się stare czasy ,kiedy grało się na serwerach FreeBuild.

Więc zabrałem się do roboty i stworzyłem mapke.Postanowiłem że postawie na niej serwer i zbiorę tych ,których chcieliby pograć na takim serwerze.

Nazwałem go "OldTImeCraft".

Co takiego na serwerze?

Miasto ,typowo jak kiedyś (tzn.Działki ,budowle ,zamki itp.).

 

- NETHER??? NIE

 

- MAKSYMALNA WYSOKOŚC BUDOWANIA??? MYŚLIMY ALE CHYBA ~300

 

- PvP??? WSZĘDZIE POZA MIASTEM I MAPĄ EVENTOWĄ.

 

- ZWIERZĘTA I POTWORY??? TAK

Jak czegoś nie napisałem to sorka.

 

Administracja:

[HeadAdmin]THEGryzak

[Admin]Aspol

Narazie tylko ,ale będą potrzebni moderatorzy.

 

Mamy mape surowcową (jak to kiedyś) i nową mape Eventową.

Filmik z serwera : //bez yt

Serwer posiada nawet własną poczte ,na którą można zgłaszać skargi ,problem i pytania.

Ktokolwiek jest zainteresowany graniem powinien:

- Napisać o tym w temacie.

- Zasubskrybować kanał (żebym wiedział ,ile będzie chętnych).

HEJTERÓW ,DZIECI NEO ITD.Nie proszę o odzywanie się ,żeby nie było jak ktoś wyjedzie z ry***.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...