Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CHAMP]Ezreal , Nocturne , Brand , Katarina , Xin Zhao , Shaco ?


majki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.png

Postacie: Ezreal , Nocturne , Brand , Katarina , Xin Zhao , Shaco ?

Zależy mi na: Fun

Dodatkowe informacje: Proszę o podanie + i - tych postaci.

 

Dodam jeszcze, że ostatnio zakupiłem 2 champow (Twisted Fate & Olaf )

Opublikowano

Ezreal jest dobrym carry , ma free flasha na E , ładne combo,globalne ulti.Polecę Ci go ,daje też dużo funu.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Ja polecam nocturne i xin zhao.Ten pierwszy ma ciężkie i prestiżowe ulti a drugi niezły dmg i opłaca się go kupić pod względemn jakości i ceny :D.Katarina ma fajny skill dzięki któremu na początku gry możesz nazbierać killi a Shaco ma dobrego pasywa, przydaje się do "dojeżdżania"

Opublikowano

Nocturne oraz brand . Moze i wybralem 2 postacie za 6300 ale uwierz mi sa warte ten kasy . A jesli chcesz fun to shaco ale to nie polecam jak nie ogarniasz . Wiec z tych dwoch polecam na fun :-) z late nocturnem jest super beka a w early brandem na midzie z blue masz killa nawet 2 jak cie zganguja xD serio . Jednakże jak 1 postac to wez nocturna i build : buty as , infinity , ten item na szybkosc ataku (czerwone miecze) , bloodthister , lodowy mlot ,i wardziki na ludzi i ulti mozesz uzyc

Opublikowano

Ezreal

+ Free flash

+ Dobry pod AP jak i AD

+ Ulti do dobijania

+ Cd z Q

+ Dobry escape system

- Pod AD nie pokazuje wszystkiego co potrafi

- Papierowy jak większość AD

 

Nocturne

+ Szybka i świetna jungla

+ Gangi dobre nawet bez ulta

+ Dobry w early jak i late

- Nie za dobry escape system

- Nadaje sie tylko do jungli

 

Brand

+ Ogromny DMG

+ Aoe skile

+ Dobra farma

+ Dobry w TF

- Trzeba mieć cela

- Dosyć mano rzerny

 

Polecam któregoś z tych trzech ;)

 

tumblr_o1840uKrwV1tv0tovo2_r1_400.gif

Opublikowano

Do fun'u to shaco. Może nie jest już tak fajnie, jak przed nerfem, ale nadal potrafi nieźle wkurzyć przeciwnika.

+duża mobilność

+dobre ganki

+bardzo mocne early

-ale słaby late

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Shaco Słaby w Late.?Przepraszam ale tu się nie zgodzie. Co ty mówisz jak ktoś składa go pod ad to wali takie kryty to masakra jeszcze pasyw Q który daje właśnie szansena kryta...

L2P E1 PLZ :v

Opublikowano

Jeżeli chodzi o fun to oczywiście shaco. Niema nic lepszego niż trolować przeciwnika przy uciekaniu bo gdy on juz mysli że cie ma to ty znikasz puff ;p A jeżeli chodzi o fun wynikający z zabijania to polecam Branda hardcore dmg + ciekawy ult.

graphic.png


 

Opublikowano

@GoCraft

ja chyba również zainwestuje w obie te postacie. Jak narazie jedynym moim champem za 6.3k jest Lee Sin(jungle tak jak noc)więc w pierwszej kolejności chyba kupię Branda =).

 

Mógłby ktoś podać przy okazji dobrego builda dla Branda ?

Opublikowano

Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wybrales mnie :-) hehe .

 

Build do branda masz tu :-) : http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/brand-solo-queue-ranked-games-119757

 

Oczywiście zamiast dorana kup buty na przebicie odporności .

Kombo na niego znasz na killa ? To E + Q = stun i wtedy nq zestunowanego champa dajesz W + R i mozesz jeszcze spell porazenie lub spalanie . Ulti najlepiej jwk jest 2 obok siebie z przeciwnej druzyny bo wiekszy dmg . Czesc

Opublikowano

http://www.solomid.net/guides.php?g=2587

Ten build jest dobry ,jeżeli umiesz angielski to z nim daleko zajdziesz,jest od HIGH ELO stream'era :)

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wybrales mnie :-) hehe .

 

Build do branda masz tu :-) : http://www.mobafire....ed-games-119757

 

Oczywiście zamiast dorana kup buty na przebicie odporności .

Kombo na niego znasz na killa ? To E + Q = stun i wtedy nq zestunowanego champa dajesz W + R i mozesz jeszcze spell porazenie lub spalanie . Ulti najlepiej jwk jest 2 obok siebie z przeciwnej druzyny bo wiekszy dmg . Czesc

 

Spell porażenie? HAHAHAHA TURLAM SIĘ ZE ŚMIECHU

Masz chociaż 5 poziom że taki głupoty wypisujesz?

 

PORAŻENIE DZIAŁA TYLKO NA STWORY MISZCZU.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...