Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Varus/Shayvana/Talon/Phanteon/Ezreal/Garen/Vayne/Lux/Veigar


tomson11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.png

Myślałem jeszcze nad Olafem Vladimirem Kassadinem Irelią i Shaco : )

Więc sami powiedzcie

:)

 

 

Posiadam:6300IP

 

 

Zależy mi na: Zadawaniu Dobrego DMG ( Możecie dać innych bohaterów niż pisze w temacie )

 

Preferuję: sam nie wiem

Opublikowano

Jeśli junglę to shaco.

Możesz nim junglować bez smita, co najwyżej mnie się to udawało i całkiem nieźle. brałem exhausta i flasha.

 

DMG to darius - ma ulti true dmg zależne od ilości krwawenia nałożonego

PISANIE WYŁĄCZONE

Opublikowano

Ja polecę vladka.

Self heal na q,w

AoE ulti i E oraz W

Low cd na q,e

Ulti przydatne do tf

Dobry na solo top oraz mid

Nie jest papierem w late

 

Ja polecę vladka.

Self heal na q,w

AoE ulti i E oraz W

Low cd na q,e

Ulti przydatne do tf

Dobry na solo top oraz mid

Nie jest papierem w late

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Bierz Olafa, sam niedawno go kupiłem. Robisz pod off-tanka - masz 4 k hp a z E true DMG i kosisz.

Opublikowano

W prawie każdym meczu widzę nie ogarniętego Ezraela który kupił skórkę i myślał że będzie dobrze grać -.-

 

Irelia to fajny Champ robisz pod offtanka masz ładny dmg , jak jesteś sam w alei używasz ulti na miniony i się tym ładnie leczysz

 

Veigar to zasrany nuker :D

 

Sam zdecyduj najlepiej jak pograsz tymi postaciami na PBE

Uwaga Spoiler Tylko +18 !!!

 

 

Zboczuch ^^

Opublikowano

Ja bym brał Olafa: ma ładne early, true dmg, ogromna wytrzymałość i ogromny dmg, ulti.

Albo Shaco, który często potrafi wygrać grę już w early. Ale w late już ledwo co zipie.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Z tych postaci co podałeś zastanawiałbym się nad vladkiem i irelią. Ale chyba ta druga lepsza bo vlad nie ma cc (nie licząc slow pod w) a on by coś robić musi być przy przeciwniku- low range umiejętności. Natomiast irelia w early jest dosyć słaba lecz po lv 9 niszczy system. Co do pozostałych postaci: Kassadin banalny do skontrowania + na rankedzie go nie pickniesz gdyż wszyscy uważają że jest op i go banują Ale błagam cię nie kupuj shaco... za dużo gier przegrałem mająć go w teamie. ( Ma mocne early lecz w late jest uselss) A co do olafa to się nie wypowiadam bo mało grałem nim po wszystkich zmianach jakie u niego wprowadzili lecz jeśli nie zmienił się tak dużo to nadal jest postacią sytuacyjną.

graphic.png


 

Opublikowano

Talon z tych champów i Irelia.

Talon nukuje każdego middera w 0.5-1sek, kontruje najwięcej champów w grze nie.chce mi się wymieniać jego niekończących się plusów

Irelia w early gówno robi, za to w late sama pente walnie, ma łatwą farmę.

Opublikowano

wlasciwie to obie opcje sa dobre, tyle ,ze vladimir jest dobry na mida i solo topa.ale vladek sie szybciej znudzi mam obie postacie i jednak swainem graam czesciej

Opublikowano

To zależy na na jakiej lini chcesz grać tak wieć trudny wybór bo wymieniłeś wiele swietnych postaci napisz na jakiej lini chcesz grac to ci lepiej doradzę.

A tak to vlad/irelia na topa varus ad a shaco jungla.

Opublikowano

Ma ktos cos jeszcze do powiedzenia?

Bo zamierzam kupić chyba Talona albo Irelie,

Myslalem także o Katarinie i Kennen.

Wybierzcie jednego bohatera z tych 4 ;)

Prosze o szybkie odpowiedzi

Opublikowano

za 6300 IP, Polecam Dariusa.. Tak tak wiem kazdy mówi że to champ dla noobów, ale riot go wydał więc zamknąć ryje :)

 

Darius (+)

 

-Mocny na Solo topa, i na jungle

-Mocny w erly,mid i late

-Wytrzymały z dużym dmg

-ULTI które jest niewyobrażalnie mocne i się odnawia po zabiciu

 

Darius (-)

 

-Najczęstszy ban na Draftach i rankedach

 

@Down

 

To pozdro dla cb :D Kennena też nie ma na liście ;D

 

Aktywny od tygodnia jak przez 2 dni forum było często off.. A po co ja ci się tłumacze ;)

eune

Opublikowano

Keenen .

+ stuny

+ mobilny

+ ulti do tf

+ szybki

 

@Up

Kolega chciał z tych 4...

Zgłosiłeś się na kida ,ale takie "zamknąć ryje" chyba nie wypada ;P

I pierwsza aktywność w dziale chyba od tygodnia... :)

 

@Edit

Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz ;P

"

Bo zamierzam kupić chyba Talona albo Irelie,

Myslalem także o Katarinie i Kennen.

Wybierzcie jednego bohatera z tych 4 "

1331059428-U215643.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...