Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zmiana rat + zwiekszenie obrażeń mobów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam pytanie. Jak zwiększyć ogólnie exp na serwerze? I jak zwiększyć obrażenia niektórych mobów, dokładnie z nowych map od nowych plików Rykoxa v2. Z góry dzięki ^^

 

@EDIT

 

Aha i jeszcze jak zrobić jakiegoś NPC co daje skille na P lub jakiś item.

1344965439-U588768.png

 

We are a legion...

Opublikowano

Co do zwiekszenia obrazenia to masz w mysql w mob_proto damage_min oraz damage_max to jest damage zadawane przez moby

Co do expa to kolumna exp

 

Co do Twego pytania nt. skilli to poprzez quest

Opublikowano

Rozchodzi mi się o zwiększenie expa ogólnie na serwerze a nie tylko z jednego moba

 

I czy ma ktoś gotowy quest na skille? Również skill 6 dla woja i ninjy

1344965439-U588768.png

 

We are a legion...

Opublikowano

Expa zwiększasz w kolumnie exp...

 

Można to zrobić quer'ką

UPDATE player.mob_proto_copy SET exp=exp*5 ; 

Tam gdzie 5 ustawiasz ile razy więcej ma być expa

 

Tutaj quest na wszystkie skille P, w tym 6 dla woja i ninjy

http://wklej.to/bfkrD

Tak wiem, można było z podziałem na klasy, ale już mi się nie chciało...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...