Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam kreatywnych osób do pomocy w budowie mapy na serwer


VipeR1996

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jestem właścicielem nowego portalu Aden Craft.

Szukam kreatywnych ludzi, którzy chcą pomóc w budowie mapy na nowy serwer FreeBuild.

Nieco zbudowaliśmy sami, ale to za mało.

Potrzebuję ludzi do budowy:

-Średniowiecznego miasta

-Centrum miasta w stylu nowoczesnym(wieżowce itp.)

-kilka mniejszych projektów

 

Utworzymy grupki, które będą zajmowały się budową poszczególnych rzeczy.

 

Chciałbyś pomóc? Czego wymagamy:

-Ogólne ogarnięcie

-Co najmniej 14 lat

-Umiejętność budowania w co najmniej jednym stylu podanym wyżej

 

Najlepiej jeżeli masz swój własne projekty budynków.

Jeżeli korzystasz z czyichś projektów uprzedź nas.

Miło nam będzie jak zamieścisz screen/-ny ze swoim/i projektem/ami

 

Co jest już zbudowane:

-Ratusz

-Pałac

-Wieżowiec Petronas Twins Tower (replika 4 najwyższego budynku świata)

-Wieżowiec Taipei 101 (replika 3 najwyższego budynku świata)

-Obserwatorium

-Stacja Metra

-Spawn

-Zamek ( nie będzie wliczał się do miasta średniowiecznego)

-Centrum Handlowe ( w budowie)

 

Posiadamy uruchomiony kilku slotowy serwer na potrzeby budowy. Jeżeli będzie trzeba możemy w każdej chwili dokupić kolejne sloty.

 

Aktualny skład budowniczych:

-ZarPL - ogólna budowa, zbudowałem wieżowce, spawn oraz stację metra

-Morfeusz011 - ogólna budowa, zbudował Ratusz, buduje Centrum Handlowe

-Smyntek - ogólna budowa, buduje Centrum Handlowe, pomagał przy Petronas Twins Tower

-arsen36 - ogólna budowa, pomaga przy centrum handlowym, wybudował kilka mniejszych budynków

 

Już nie długo zamieścimy pierwsze screeny z mapki

 

Podania prosimy pisać w tym temacie

Aby napisać należy być zalogowanym!

 

Pozdrawiam w imieniu całej ekipy AdenCraft

zakaz umieszczania linku do zewnętrznego forum, ponowne wstawienie = ban

Opublikowano

Mogę się polecić miałem serwa 40s przez 2 miechy wiec raczej umiem budować

 

komendy itd - 100% ogar

ogarnięty - yes

lat - 15

Pisz na PW

Opublikowano

Zapraszam do napisania w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/377763-poszukujezostane-administratorem-moderatorem-budowniczym-serwera/

1334497071-U17330.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...