Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na kreatywne dzieło :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od pewnego czasu czuję że mam do czegoś natchnienie, czuję że muszę zrobić coś co będzie moim sukcesem,

jednakże nie wiem co, jestem człowiekiem o wszechstronnych zainteresowaniach.

 

Znam podstawy HTML i CSS

Umiem pisać wiersze

Umiem robić szablony graficzne pod strony

Potrafię robić sety muzyczne

Umiem nieźle rysować

Potrafię robić fora

 

Proszę o propozycję co mógłbym zrobić, co osiągnęłoby sukces?

Opublikowano

Witam, od pewnego czasu czuję że mam do czegoś natchnienie, czuję że muszę zrobić coś co będzie moim sukcesem,

jednakże nie wiem co, jestem człowiekiem o wszechstronnych zainteresowaniach.

 

Znam podstawy HTML i CSS

Umiem pisać wiersze

Umiem robić szablony graficzne pod strony

Potrafię robić sety muzyczne

Umiem nieźle rysować

Potrafię robić fora

 

Proszę o propozycję co mógłbym zrobić, co osiągnęłoby sukces?

Przeczytaj to jeszcze raz. Koniecznie większość musi być związana z komputerem? Na twoim miejscu zająłbym się rysowaniem. Rysując rysujesz coraz lepiej i można na tym nieźle zarobić o ile rysujesz naprawde dobrze. No i oderwiesz się od komputera.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Pobaw się w mickiewicza i ułóż coś jednocześnie chorego i w miare ogarniętego

 

albo weź kartkę i rysuj kutasy

 

Rysując rysujesz coraz lepiej i można na tym nieźle zarobić o ile rysujesz naprawde dobrze.

ten obraz

2344072_czerwony-kwadrat-.jpg

jest dziełem sztuki wiszącym w jakimś fajnym muzeum.

Opublikowano

Pobaw się w mickiewicza i ułóż coś jednocześnie chorego i w miare ogarniętego

 

albo weź kartkę i rysuj kutasy

 

 

ten obraz

2344072_czerwony-kwadrat-.jpg

jest dziełem sztuki wiszącym w jakimś fajnym muzeum.

No sam widzisz, kwestia gustu. Zapewne i tak nie znasz się na sztuce. Zresztą nie chodzi mi o obrazy, które miał by sprzedawać za wielką kase.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Jak ktoś zajmuje się wszystkim, to nie jest dobry w niczym, czy jakoś tak.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Myślałem nad wierszem, coś długiego jednakże co z tego jak nie umiałbym tego wypromować.

Ponadto nie mam pieniędzy żeby wydać je na jakieś wydawnictwo ;o

Opublikowano

Skoro znasz podstawy html, css i potrafisz szablony projektować, znajdź jakieś zlecenie, wykonaj porządnie i jeszcze zarobisz na tym...

Opublikowano

ohoho duzo umiesz, ciekawe zainteresowania

 

zapraszam na zmywak

Opublikowano

up@

Najlepiej do McDonald'a ;D (joke) a tak na serio jeśli umiesz html,cssl podstawy to tak jak up2@ rób szablony za kase,niezle można zarobić.

2uiyzh2.png
Opublikowano

up@

Najlepiej do McDonald'a ;D (joke) a tak na serio jeśli umiesz html,cssl podstawy to tak jak up2@ rób szablony za kase,niezle można zarobić.

 

hehe macdonald, smiesznie hehe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...