Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SKIN]Czy ktoś mi zrobi takiego skina ? Dam co będziecie chcieli :D


Dr.Joint.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko szukam ciągle fajnego skina dla siebie lecz ciągle znajduje jakieś tanie podróbki....

Znalazłem fantastycznego PROFESJONALNEGO skina lecz grafik zemnie taki że hohoh....

Więc moja prośba .... Zrób mi dobry człowieku takiego skina :

A dam ci co będziesz chciał a nawet jeżeli jesteś profesjonalistą doładuje ci konto tel za 5 zł (natychmiastowo)

Jeden warunek : Skin musi być do jutra

Minecraft_skin_by_ShnitzelKiller.png

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

Dobra podwyższam do 8 zł za skina

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

Dam Ci co chcesz!

Nawet doładowanie za 5zł !

 

A nie! za 8zł niesamowite!

 

Porażka.

 

Pisz tutaj.:

http://www.mpcforum.pl/topic/417775-szukam-kogo-kto-wykona-skina-wykonam-skina/


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Uwielbiam ludzi którzy muszą wszystkich pouczać

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

@narrvany

?Cości się pomieszało :D Ty mi dajesz tego wcześniejszego skina co zamawiałem a teraz jest nowy/inny :P na obrazku

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

@Kolorowy

To chyba nie ten sam :P

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

" Zrób mi dobry człowieku takiego skina" - czyli takiego samego

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

@ref

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

Pisz tutaj.

http://www.mpcforum.pl/topic/417775-szukam-kogo-kto-wykona-skina-wykonam-skina/

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...