Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobic jak wyskoczy mi " Party program Detected......" i pozniej hack juz mi nie dziala ten na ktorym gralem ? co zrobic ?


SexiMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w pytanie. Co zrobic zeby hack mi znowu dzialal jak wyskoczylo mi party program detected ... ?

z gory dziekuje

Opublikowano

Od nowa uruchomić grę musisz. Albo zmienić cheata na takiego w którym nie wyskakuje ten błąd.

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

ok a jakiego mi polecisz na xp 32bity : jakiegos zeby mial 5slot , ESP, no recoil , no spread ,i full stamina

jak cos nie jestem lamusem mam 69 59 49 lvl i SKILLA tez ale ostatnio sie bawie na hackach... ;]

dzieki

Opublikowano

ten hack mi nie chodzi a mam net fram.. 3,5 i 4.0 i C++ 2008 i windowsa xp 32bity. moge jakiegos innego ? sirosix 1.0.3 mi chodzil ;] cos w tym stylu zeby tez chodzil

Opublikowano

ja tego sirosixa mam i na nim mi wyskoczylo "party program detected " i teraz jak go uruchamiam jest process found. trying to incject ! ...

wiec innego bo chyba ten nie pojdzie a red line tez nie idzie nwm czemu ... ';]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spróbuj wyłączyć antywirusa i włączyć injector i wr jako admin :)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

A jaki masz system??

Windows xp

Windows Vista

Windows 7??

jeżeli xp to tylko wyłącz antywirusa

jeżeli viste lub siódemkę to kliknij PPM na ikonę Injectora i kliknij "Uruchom Jako Administrator" potem z wr zrób to samo i haki powinny Ci już działać :D

 

@down

jeżeli masz xp'ka to wyłącz antywirusa i cheaty powinny Ci działać:)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

emm...

Nic nie poradzicie jeżeli wyskakuje Party Program Detected, bo to wyskakuje tylko gdy są problemy z wyświetlaniem cheata. Czyli autor cheata musi sobie z tym poradzić. A Wam pozostaje grać na innym hacku.

Opublikowano

odpalić jeszcze raz hacka i grać dalej lub pobrać innego ja tak miałem z adrenaliny hackiem chams wyskoczył deced dalej gram i nie wyskakuje :)

Proszę o zniesienie mi ostrzeżeń ponieważ mam już niestety 90% i za to przepraszam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...