Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Co myślicie żeby zrobić serwer jak Metin35?


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamiętacie jak się kiedyś grało w pierwsze prywatne serwery??

Takie jak Metin35??

Mam ochotę zrobić coś takiego tylko niestety hamachi ;/

Ale napewno się znajdzie kiedyś sponsor...

Wypowiadajcie się, o tym czy wam się on podobał i czy chcieli byście taki serwer ?

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Pierwsze serwery?

To były Longju, newlongju itd potem typu fyyt2, csyt2.

To były serwery na których był sens grać

Opublikowano

A rozwiń coś o tym Metinie35 bo ja go nie kojarzę niestety i nie mogę się wypowiedzieć w tej sprawie... ;)

Opublikowano

W związku z tym - metin35 był dobrym serverem.

Bez żadnego 1-5, a 6-7 dropiły tylko z ostatniego bossa, a dokładnie z smoka niebieskiego.

W 6-7 znajdowały się tylko 2k pż i +5 staty (siła,int itp).

W red lesie się zdobywało kasę i kupowało perły.

Ludzie cieszyli się jak zdobywali eq +7/8/9.

To były czasy - niestety to już przeszłość.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Dlaczego przeszłość?.Napewno jest kilka osób na świecie które potrafiły by zrobić taki serwer...

Także czekam na powrót do przeszłości ale jak narazie to każdy wydany hard dla mnie jest porażką...

No...jeszcze kiedyś EternalMT2 był świetnym serwerem.A teraz...?

Nawalone epików nowych map itp

Kto jest za tym aby powstał taki serwer podobny do globala ale bez epików,hwangów tej biżu i tego innego syfu?!.

Ja jestem na 100% za !.

mca.png
Opublikowano

Pierwsze serwery?

To były Longju, newlongju itd potem typu fyyt2, csyt2.

To były serwery na których był sens grać

 

Pierw był Metin35 a póxniej csyt2.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

@up

pierwszy priv to newlongju geniuszu

@top

skonczcie z tym bo i tak nie wychodzi wam te robienie serwerow ze starych czasow.

Opublikowano

CSYT2 I YT2GAME BYŁY MEGAA <33 NIE BĘDZIE JUŻ TAKICH SERWERÓW TERAZ TO 1000000000000 EPIKÓW DUŻO MAP I CH** ! SORY ZA WULGI

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Najlepszy serwer jaki kiedykolwiek powstał to yt2sf , najstarszy serwer jaki isniał , na start 200000 monet IS i w IS kupywało się all , u handlarzy było pusto jak na PL , ja pamiętam jak FMS'a wydropiłem :) Ahh ... 91 lv , stal +7 , fms+9 :)

.

Opublikowano

Jesli chcesz poznac zdanie kogos, jaki chce serwer pisz tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/256509-wasz-wymarzony-serwer-wymiana-zdan/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...