Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Szukasz ludzi do drużyny - Pisz tu !


olej14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie jeśli szukacie kogoś do gry Drużynowej bo znudzili wam się zagraniczne nooby możecie napisać tutaj

 

 

Stosuj się do Wzoru

 

1. Nick:

2. Postacie kupione (nie wliczać starterów jeśli nie macie innych zostawić puste pole)

3. Kim najczęściej grasz:

4. Poziom w Grze/Jak grasz:

5. Kontakt:

 

 

 

 

1. Nick: Olej

2. Postacie kupione: Agni, Arachne

3. Kim najczęściej grasz: Arachne jungla / Agni mid/solo Ra mid/solo Artemis/Ymir gdzie popadnie

4. Poziom w Grze/Jak grasz: 12 Poziom ciągle rośnie. Gram dobrze ale zawsze mam noobski team i gram 2vs4 albo jeszcze gorzej

5. Kontakt: pw MPCforum w smite nick Olej w ostatecznosci Skype(mam w rofilu)

 

Wymagania dojścia do mojej drużyny min 8 poziom ts3 +2 gry ze mna

:) w team play

Opublikowano

Jest 1 temat zapisy na wspólną grę ludzie jak wy spamujecie widziałem z 4 takie same tematy ;)

 

Masz tu Linka napisz zgłoszonym na pw i zagraj

http://www.mpcforum.pl/topic/665056-zapisy-na-wspolna-gre/

Mace v1.10 program do generowania zamków

http://www.mpcforum....pickich-zamkow/

Opublikowano

Ty nie odróżniasz gier ? wspólna gra to jest w 3 osoby normalna

A gra druzynowa wymaga 5 osób i 6 lvl więc jeśli się nie znasz nie pisz proszę

 

PS nie spamuj i nie nabijaj postów w tym temacie T_T

Opublikowano

Jaki problem napisz do 3 osób czy zagrają z tobą razem z wymień nicki 2 innych osób i zagraj LoL ;/

 

Ps:PS nie spamuj i nie nabijaj postów w tym temacie T_T

 

Nie nabijam postów po prostu na tym forum jakieś 20% Graczy pisze nowe tematy np taki jak ten jeśli jest 1 główny -.-

Mace v1.10 program do generowania zamków

http://www.mpcforum....pickich-zamkow/

Opublikowano

Po pierwsze nie rozumiem twojego 1 zdania

Jaki problem napisz do 3 osób czy zagrają z tobą razem z wymień nicki 2 innych osób i zagraj LoL ;/

 

Ps:PS nie spamuj i nie nabijaj postów w tym temacie T_T

 

Nie nabijam postów po prostu na tym forum jakieś 20% Graczy pisze nowe tematy np taki jak ten jeśli jest 1 główny -.-

Po drugie to duża różnica bo normalnie w team max to 3 osoby a w drużynie to 5 osób się nie znasz a piszesz siedź już lepiej cicho T_T

 

 

 

1. Nick: Sh4ker

 

2. Postacie kupione : Guam Yu (jakoś tak) za 2 lvl biorę jakiegoś DPS

 

3. Kim najczęściej grasz: Guan Yu / Kali / Ra

 

4. Poziom w Grze/Jak grasz: 9 / jest to moja pierwsza styczność z grami typu Moba na poważnie , ale radzę sobie dość dobrze

 

5. Kontakt: Skype / PW / GG

 

Jesteś w kumplach dodałem cie na skype 2 mecze z tobą i zobaczymy czy będziesz w mojej drużynie :)
Opublikowano

1. Nick: Sh4ker

2. Postacie kupione : Guam Yu (jakoś tak) za 2 lvl biorę jakiegoś DPS

3. Kim najczęściej grasz: Guan Yu / Kali / Ra

4. Poziom w Grze/Jak grasz: 9 / jest to moja pierwsza styczność z grami typu Moba na poważnie , ale radzę sobie dość dobrze

5. Kontakt: Skype / PW / GG

Opublikowano

Nick: Jessi.

 

2. Postacie kupione : Zeus & Hades

 

3. Kim najczęściej grasz: Zeus / Kali / Ra / Hades / Artemis

 

4. Poziom w Grze/Jak grasz: 8

 

5. Kontakt: PW / GG

3ccee6379259f.png

KidMod Smite | TVD Fan | 90210 Fan

Opublikowano

1.Nick: MrScream

2.Postacie kupione: Ao K...(SMOK)

3.Kim najczęściej gram: Re,AO-SMOK

4.Poziom w grze: 6 Ciągle wzrasta...

5.Kontakt: Możecie uzyskac przez dodanie mnie do friends w SMITE potem sie dogadamy.

12.gif

Jeżeli ci pomogłem kliknij w przycisk +

Opublikowano

1. Nick: Olej

2. Postacie kupione (nie wliczać starterów jeśli nie macie innych zostawić puste pole) Agni Ao kuang Arachne

3. Kim najczęściej grasz: Moimi postaciami agni itd

4. Poziom w Grze/Jak grasz: 15LVL mid solo/jungle

5. Kontakt: skype w profilu

 

UPDATE@@@

 

Nie wiem czy to ma sens granie w druzynach jak i tak to sa testy i wszystko chyba bedzie zresetowane

Opublikowano

Po co ten temat skoro istnieje ten:

http://www.mpcforum.pl/topic/665056-zapisy-na-wspln-gr/

 

To jest to samo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...