Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hamachi Co To Jest, Gdzie Pobrać I Jak To Obsługiwać.


nady93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym pograć na serwerach stawianych przez użytkowników tego forum.

A widze że każdy serwer trzeba grać przez jakieś "Hamachi"

A więc gdzie mogę pobrać "Hamachi" i jak to obsługiwać ??

 

Opublikowano

wejdz na hamachi.com czy tam hamachi.pl tam wszystko pisze wklej tekst do translatora jak co to jest taki program przez ktorego mozna grac na piradckich grach ktos tworzy sie masz tam inne ip i dolaczasz do tej sieci itd. nie chce mis ie pisac bo dzis 10 lekcji w skzole bylo raczej 9 ale jeszcze sks i jestem padniety nrq

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...