Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PolishCraft [Dedyk][24/7][NO-Wl][No-Premium] [Dedyk] Serwer o którym marzysz


AvaterysPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngPolishCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s22.csrv.pl:44360

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20 (wkrótce 40)

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

ChestShop, IConomy, MultiVerse i 20 innych !

1337425578-U363900.png

AvaterysPL, Mortallo

1337425590-U363900.png

Nowa generacja serwera PolishCraft!

Dla pierwszych graczy rozdajemy rangi!

Zapraszamy,

administracja :)

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

Serwera nie polecam. Czemu?

 

Jeden z graczy dostał VIP'a ponieważ był on dziewczyną, drugi gracz zaczął płakać , też dostał VIP"a, po czym oczywiście zaczął hejtować. Następnie byliśmy na surowcowej, poza strefą PVP, zabiłem "VIP'ke" po czym "ona" poszła do admina z płaczem że ją zabiłem. Admin przyszedł do mnie, nie dość że dał mi kill, to jeszcze zabrał mi zdobyte zasoby (w końcu pvp to normalna rzecz na tym serwerze, bo ludzie się nawet leją w tartaku (--,) )

Według mnie serwer długo nie postoi jak będziecie tak rozdawać VIP'ów... Za dużo hejtowania, będzie wpływało na negatywne oceny takie jak ta [...]

Co do reszty na serwerze to nawet ładnie ogarnięte, ale jednak PVP w tartaku ani na surowcowej nie powinno być, od tego są Areny.

Poza tym nie róbcie rekrutacji na adminów/modów bo co z tego że będą dawać cuboidy itp, skoro będą tak hejtować ,że tylko stracicie na tym.

Admina,moderatora powinna mieć zaufana osoba, a nie pierwszy lepszy który wyśle sms'a...

 

Peace

 

 

 

 

Z poważaniem mikkedorifto (--,)

18706.png
Opublikowano

Tak jak @UP, ale dorzucę swoje zdanie:

 

Krótko i zwięźle: diaxowi zabijają nowych graczy, założyciel ma wyje*%*% na graczy, woli pisać z "laską" o nicku Pumcia007. Serwera odradzam i pozdrawiam :)

Opublikowano

A Ja serwer polecam już te Dzieci bany dostały ...

 

Dzieci, haha, weź mnie nie wykańczaj chłopcze... Na serwerze panuje syf , a admini na to nie reagują. Co do banów, to nikt bana nie dostał ;] A serwer polecasz z powodu takiego, że zapewne masz VIP'a ;]

18706.png
Opublikowano

Przepraszamy za te niedociągnięcia.

Ale akurat to, że Avaterys gadał z jakąś laską to chyba nic złego...

On taki jest : D. Jak widzi laskę to rozum traci ; P.

Postaramy się to wszystko naprawić ;)

Zapraszam na serwer!

 

name='SodalitatisAtra' timestamp='1341864703' post='4832007']

Serwer do dupy!

[/b]

Powód?

Leci raport.

Jakie argumenty, że serwer jest do dupy?

Proszę dziecko ogarnij się...

Opublikowano

Ale akurat to, że Avaterys gadał z jakąś laską to chyba nic złego..

 

Może nic złego, ale jak ją zabiłem to czemu admin mnie zabił komendą /kill i zabrał mi eq? Ja tego nie pojmuje... Inni mnie zabijali to nie odzyskiwałem itemów...

18706.png
Opublikowano

Jeezu, nie polecam serwa, admini nie ogarnięci, dają innym adminów za nic... Nie potrafią dawać działek, piszą między sobą, nie pomagają nikomu.

 

post-301787-0-56276100-1341869811.png

 

Nawet VIP chodzi i mnie zabija na strefie NON-PVP, najs serwer.

 

(Dla niekumatych, chodzi o to że wjeżdża we mnie klockami i hp mi zabiera ^^)

 

2h50imw.jpg

erer.bmp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...