Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zagrać na prywatnym w Metin2?


Inaph

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule odpowiedzcie mi na pytanie jak zagrać na serwerze prywatnym w Metin2?

 

Prosze o pomoc.

Opublikowano

Witam !

 

Zależy jaki serwer preferujesz . B.Łatwy (4Fun) - Wszystko jest w sklepach . Łatwy (Easy) - wszystko łatwo zdobyć, expić, dropić itp . Średni (Medium) - trochę ciężej niż na Easy, ale zdecydowanie łatwiej niż na Hard . Trudny (Hard) - Zbliżony do Globalnego serwera - Metin2.pl . A jak już wybierzesz mogę Ci polecić kilka serwerów i już wtedy indywidualnie na PW .

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

@Up. Jego pytanie brzmi "Jak zagrać".

 

@Topic.

Musisz znaleść interesujący Cię serwer, który możesz wybrać ze spisu lub działu z prezentacjami (linki):

http://www.mpcforum.pl/topic/637158-spisserwerow-dedykowanych-metin2/

http://www.mpcforum.pl/forum/195-metin-2-publikacje-serwerow/

 

Pobierasz klienta wybranego serwera. Rejestrujesz się na podanej stronce. I odpalasz klienta. Prawie tak samo jak na PL.

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


Opublikowano

Tu masz poradnik do serwera hamachi :

http://www.mpcforum.pl/topic/411338-tutorialjak-zagrac-na-prywatnym-serwerze-hamachi-lub-easyvpn/

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Znajdź se jakiegoś serva metka zarejestruj się pobierz clienta lub patchera...

I graj łatwiejszej żeczy chyba niema...

Polecam serva PandoraMT2 !

sygna1q.jpg

Opublikowano

Znajdź se jakiegoś serva metka zarejestruj się pobierz clienta lub patchera...

I graj łatwiejszej żeczy chyba niema...

Polecam serva PandoraMT2 !

 

 

 

A tobie polecam słownik ortograficzny.

'' Nigdy nie rozmawiaj z debilem. Na początku zniży cię do swojego poziomu a następnie pokona inteligencją ''

Opublikowano

Więc to jest proste. Szukasz odpowiedniego dla siebie serwera wchodzisz na jego stronę klikasz "Pobierz grę" i czekasz, aż ci się pobierze. Następnie rejestrujesz się tam i potem wystarczy tylko się zalogować do gry.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...