Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BuildCraft [FreeBuild] [Dedyk] [NoWL] [NoPvP] [NoPremium] [30 slotow]


People Can Fly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo32.jpg

Diamond_%28Gem%29.pngBuildCraftDiamond_%28Gem%29.png

 

1337427196-U363900.png

 

de2zjo.gifAdres IP: 188.165.20.167:8085

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Nie

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 30

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Nie

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427260-U363900.png

WorldEdit, ColoredSigns, Valut, Multiverse-Core, PermissionsEx, FigAdmin, WorldGuard, ExpMiner, AutoMessage, iConomy, WorldSaver, AuthMe, BKCommonLib, TimeIsMoney, PlayerStatusSigns, PortalGel, FalseBookCore, iChat, WeatherMan, FalseBookCart, EssentialsSpawn, FalseBookBlock, Multiverse-Portals, CreativeGates, LWC, NoLagg, FalseBookIC, ChestShop, FalseBookExtra,ShowCaseStandAlone

 

1337427292-U363900.png

Właściciel:Herobrine,TomsPL

Administratorzy:Cripzore,AviciPL

KidModeratorzy:Faken

 

1337427314-U363900.png

Pamiętacie czasy wersji Minecraft 1.6.6+ ?Kiedyś było od groma serwerów tego typu z podobnymi pluginami itp. rzeczami.

Lecz teraz są one na wyginięciu - nie pozwól zdominować świata Minecraft serwerom Survival/Hardcore, pomóż nam odbudować dawną sławę tego typu serwerów!!!.

 

Spawn:

spawnf.jpg

Spawn w 1 mieście:

spawn2g.jpg

Spawn w 2 mieście:

spawn3e.jpg

Kula z portalami:

teleporty.jpg

Sklep:

sklepr.jpg

sklep2w.png

Las z wszystkimi rodzajami drzewa:

lasq.jpg

Miejsca na farmy graczy:

 

farmyd.jpg

Wieża widokowa:

wieam.jpg

Opublikowano

Serwer od wczoraj około godziny 18 z niewiadomych przyczyn się wyłączył ale już od godziny 14:40 dzisiejszego dnia gdy właściciel odzyskał internet jest ponownie włączony.

 

Zapraszam!

Opublikowano

Ogarnięta Administracja, miła atmosfera i bardzo fajny serwer. Naprawdę polecam ! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...