Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dla szamana smoka lepszy wachlarz czy dzwon ?


XxRafixX22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy użytkownicy MPC Forum chciałbym się od was dowiedzieć czy dla szamana smoka do pvp lepszy jest wachlarz czy dzwon ?

 

Proszę o odpowiedzi , gdyż to jest dla mnie ważne

 

 

Za odpowiedzi daję lajki ;)

1313311128-U379371.png
Opublikowano

Mi sie wydaje ze jednak dzwon bedzie lepszy do pvp powody?

1. Szybciej atakujesz

2. DMG w miare wieksze

3. kiedys gralem smokiem i dzownem niezle sie w pvp walczy

Pozdrawiam ^^

1341833700-U255743.jpg
Opublikowano

Ja uważam, że dla szamana do pvp lepszy będzie wachlarz. Zdaje mi się, że ma on większe obrażenia magiczne.

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


Opublikowano

Ja uważam, że dla szamana do pvp lepszy będzie wachlarz. Zdaje mi się, że ma on większe obrażenia magiczne.

właśnie że nie dla hellera jest dobry wachlarz bo mu się szybko regenerują skille

a dla smoka będzie lepszy dzwonek ponieważ smokowi wolno regenerują się skille i lepiej bić z hita

20998702874517236159.jpg

Sygna wykonana przez czarnaaa

Opublikowano

oO Każdy jak tam woli. Wachlarz ma wieksza wartość magiczną od dzwonów. Up nie zgadzam sie z Tobą:) Kd w wachlarzu dobre bony na szybkość zaklęcia itd i nie maóżnicy czy to healer czy smok. Dla Szmanaów w PvP liczy się WARTOŚĆ MAGICZNA w broni a nie wartość ataku ;]

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Oczywiście, że dla smoczka najlepszy jest dzwonek.

Bynajmniej ja zawsze PvP robię z dzwonem na smoku i ładnie się ciśnie.

Opublikowano

Powiem tak jak wolisz :) Jedni wola to drudzy to. Ja osobiscie polecam wachlarz do pvp na PLu a do pvp na priv dzwonek :) Czemu ? bo na priv sa epiki do 100+ i wiecej lvl :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...