Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jakim typie serwa chcielibyście zagrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Założyłem serwer Surival+Frakcje z losowym spawnem graczy na mapie, jednak chyba graczom to się nie spodobało, bo prawie nikt nie gra ;/ Mam zamiar przebudować serwa całkowicie lub go zamknąć..

Chciałem stworzyć coś trochę odmiennego no i chyba nie wyszło.

No więc zwracam się do Was, na jakim typie serwera najchętniej byście zagrali?

A może macie jakieś rady ? Co dodać, zmienić aby przyciągnąć graczy?

 

Edit: Zapomniałem dodać linka do tematu serwa ----> http://www.mpcforum.pl/topic/670281-spnpvps247nowl-pvp-surival-frakcje-craftday-15-slotow/

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

No wiesz, serwer powstał dziś w nocy ;)

Ten temat napisałeś o godzinie 10:30, w czasie gdy duża część osób spała (prawdopodobnie, w końcu są wakacje ;D)

Co do serwera to wygląda naprawdę profesjonalnie.

jLRw2A6.png

Opublikowano

Aha, dziękuje za wypowiedzi ;)

 

@Zarghor

 

Niestety serwer powstał wcześniej ;/

Tylko dodałem nowy temat z nową prezentacją.

Nie wiem jak zachęcić ludzi do gry i w tym jest problem.

Dawałem reklamę nie tylko na moim ulubionym mpcforum..

No nic jeszcze poczekam ;)

Grunt to mięć nadzieje!

 

 

Czekam na więcej odpowiedzi ;)

 

PS. Łapcie Lajki!

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Ja wolałbym pograc na zwyłym FreeBuild, gdyż tych survivalów za dużo się zrobiło.

Opublikowano

Fakt jak koledzy wyżej za dużo survival'ów się zrobiło. Jednak RP również jest mało (czyli gra z fabułą). Ja bym na takim chętnie zagrał :)

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

Fakt jak koledzy wyżej za dużo survival'ów się zrobiło. Jednak RP również jest mało (czyli gra z fabułą). Ja bym na takim chętnie zagrał :)

 

Mam swoje pliczki pod taki typ serwera D;

Niestety wymaga on mocniejszej maszyny, ponieważ jest znacznie bardziej rozbudowany w sensie technicznym i mapki.

Aktualnie nie mam możliwości żeby go wydać ;/

 

Łapajcie lajki za odpowiedźi ;)

Czekam na więcej!

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Nawet nie patrze na prezentacje, jeśli jest napisane

[15 Slotów], przynajmniej 100 musi byc ;p

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@naxiiking

 

Chętnie gdybym miał na to środki, niestety nie jestem w stanie zapłacić tyle na start ;/

Wtedy wypuściłbym mojego serwa RPG z około 60 slotami.

 

PS. Zwiększyłem z 15 do 20.

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

@ Ref

Jeżeli Ci pomogłem zapodaj "Lajka", to w zupełności wystarczy.

Oferuję pomoc techniczną w zakresie plików serverowych, pluginów oraz innych dotyczących MineCrafta.

Jeżeli masz jakiś problem, to po prostu napisz mi wiadomość ;)

Lubie pomagać ^^

 

 

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Zrób FB+SURV. Dwie oddzielne mapki. Gracze będą mieć wybór. Grałem już na takim i było fajnie jak znudził się survival to na fb i tak dalej.

fjlw0o.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...