Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie][PandoraMT2]Obrączka Ślubna


Havaii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam takie pytanie gdyż wziąłem ślub na serwerze PandoraMT2 i chciałbym żeby moja żona teleportowała mnie do siebie na mapkę gdzie jest od 95 lvl a ja mam 91 lvl. Ale gdy moja żona klika na obrączkę pisze jej "Przedmiot nie może zostać użyty" Natomiast jak ja klikam to mi wyskakuje "Nie możesz teleportować się do tego gracza" Wie ktoś jak to zaradzić i żebym mógł się teleportować to żony ?. Za Pomoc LAJKI

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Siema mam takie pytanie gdyż wziąłem ślub na serwerze PandoraMT2 i chciałbym żeby moja żona teleportowała mnie do siebie na mapkę gdzie jest od 95 lvl a ja mam 91 lvl. Ale gdy moja żona klika na obrączkę pisze jej "Przedmiot nie może zostać użyty" Natomiast jak ja klikam to mi wyskakuje "Nie możesz teleportować się do tego gracza" Wie ktoś jak to zaradzić i żebym mógł się teleportować to żony ?. Za Pomoc LAJKI

Jeżeli Twoja żona ma dowodzenie na M1 to niech ściągnie kamermoda, bądźcie w PT i niech ona Cię tepnie "skillem PT". Tutaj ss: ptskill.jpg

x

Opublikowano

Na Pandorze podobno zablokowane jest przenoszenie za pomocą obrączki. Ja miałem ten sam problem i skorzystałem wtedy z KamerModa.

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...