Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[10 slotów][No Wl][24/7][No Premium][PvP] MineSurv - Survival


Temperaturek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minesurv.png

Aktualnie mamy do zaoferowania serwer 100% Survival!

 

Jest to profesjonalny serwer Minecraft, wykonany przez ludzi z doświadczeniem.

Nasz to owncraft, który serdecznie polecamy!

 

Serwer stoi 24/7, bez lagów, bez cofek, bez ściemy!

 

zaletyw.png

Zwiększamy sloty do 20!

 

No Premium

 

No WL

 

Włączone PvP

 

Ogarnięty team

 

 

 

27711387.png

Nasz adres IP f24.owncraft.pl:25079

 

teamdb.png

 

HeadAdmin & Sponsor - Krystian1909

 

HeadAdmin - Temperaturek

 

Admin - Rzeznik

 

Moderator - Joe

 

 

 

pluginyp.png

 

 

AuthMe

ChatManager

Factions

iConomy

Jobs

KiwiAdmin

No Lagg* + inne dodatkowe z serii no lag

Orebfuscator

PremissionsEx

WorldSaver

 

 

vipuf.png

Na naszym serwerze jest ViP i Super ViP.

 

Vip kosztuje

 

SMS

 

11 zl na miesiac

 

30 zl na zawsze

 

ViP dostaje diamentowe eq, cuboida, i dostęp do specjalnego sklepu.

 

 

Super ViP kosztuje

 

SMS

 

60 zl na zawsze

Przelew

 

50 zl na zawsze

 

Super ViP dostaje GameModa, nie mylić z OP!

Przy próbie rozwalenia serwera Gamemod zostaje zabrany,

kasa nie zostaje oddana bo jest to z winy gracza.

 

grai.png

A więc mamy stabilne maszyny, zgrany team.

 

Co do serwera to zaczynamy na spawnie, czytamy regulamin oraz inne informacje.

Teraz czas zacząć przygode więc trzeba wyjść za miasto.

Tam już jest włączone PvP a więc trzeba już uważać i zacząć się bronić!

 

Budujemy gdzie chcemy, lecz najlepiej się ukryć lub zbudować armie!

 

46595399.png

 

mpcc.png

Za każdy post tutaj na MPCForum w tej prezce.

 

Możesz sobie wybrać jeden z tych przedmiotów

 

itemsv.png

 

Dodatkowo dostaniesz do niego losowy bon!

 

 

pmt.png

 

konkurse.png

A więc organizujemy konkurs, jeśli będzie full 20/20!

 

A więc zapraszaj znajomych, ale po co byś miał zapraszać?

Bo do wygrania ViP na miesiąc!

 

dą 3 miejsca,

 

1 - ViP na miesiąc

2 - 2 itemki diamentowe

3 - 1 itemek diamentowy

 

Gracz sam wybiera jakie itemki diamentowe chce!

Do wybrania są takie itemki:

 

diaxy.png

 

A więc na co czekasz? Zapraszaj znajomych!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie.

 

Tak jak post wyżej mój kolega Temperaturek napisał ,pvp ON ale tylko od wyjścia ze spawnu.SMS dochodzą bo inaczej nie miałbym servera i nie miałbym z tego zysku.Kolego wojtas0123 spamiłeś przy spawnie a pisało wyraźnie w regulaminie że "Nie wolno spamować!" widać nie rozumiesz zasad,starasz się odstraszyć graczy tylko dlatego bo ktoś nie pozwolił ci robić tego czego chcesz.Świadczy to o tym że jesteś jeszcze dzieckiem a u nas świadczy to o odpowiedzialności adminów którzy pilnują servera i starają się go rozwinąć.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Administracja servera MineSurv

 

Zapewne dziś,może jutro będziemy zwiększać sloty do 20.

Server będzie jeszcze płynniej chodził a Wam drodzy gracze będzie się grało lepiej.

 

Pozdrawiam Administracja Servera MineSurv

Opublikowano

Zwiększamy sloty z powodu większej ilości graczy!

 

O to chodzi zwiększamy sloty do 20!

 

Dlatego proszę administracje o zmianę nazwy na

 

MineSurv - Survival [20 slotów][No Wl][24/7][No Premium][PvP]

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Zapraszam na server już dziś zostały wpłacone pieniądze na nową maszynę zwiększając tym samym sloty i RAM.

 

Pozdrawiam

 

Administracja Servera MineSurv

 

NOWOŚĆ

 

Jak będzie na serverze 20 osób zrobimy Event.

 

Wygrać będzie można VIP na cały miesiąc!

Opublikowano

konkurse.png

A więc organizujemy konkurs, jeśli będzie full 20/20!

 

A więc zapraszaj znajomych, ale po co byś miał zapraszać?

Bo do wygrania ViP na miesiąc!

 

dą 3 miejsca,

 

1 - ViP na miesiąc

2 - 2 itemki diamentowe

3 - 1 itemek diamentowy

 

Gracz sam wybiera jakie itemki diamentowe chce!

Do wybrania są takie itemki:

 

diaxy.png

 

A więc na co czekasz? Zapraszaj znajomych!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Proszę wybaczyć dziś serw będzie off do powrotu krystiana przez małą pomyłkę prawdopodobnie świat sie zniszczył (worldEdit)

Proszę o wybaczenie Moderator Joe. I prosze o wyrozumiałość nie jest to szczeniackie zachowanie tylko błąd który mógł popełnić każdy z racji że mam range moderator nie moge używać undo :/

Opublikowano

Zapraszam na server!

 

Już dziś został wgrany plugin który pozwala Vip'owi latać.

 

Mam nadzieję że osobom chętnym wydać te kilka graszy na Vip;a będzie bardziej usatysfakcjonowana.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Administracja Servera MineSurv

Opublikowano

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Administracja servera MineSurv postanowiła że od dziś zostanie wprowadzony nowy plugin.W zamian za to że jesteście z nami już tydzień postanowiłem wgrać plugin McMMo który daję nam większe możliwości jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat tego pluginu to zapraszam na server w celu wyjaśnienia całego działania owego pluginu.

 

Jeszcze raz pozdrawiam

 

Krystian1909

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Witajcie!

 

Chciałbym Was drodzy gracze zachęcić do wspólnej gry.

 

Mamy naprawdę do zaoferowania bogaty świat,zaopatrzony w różne najróżniejsze surowce,piękne widoki,w miłą atmosferę,adminów i graczy.

 

Zapraszam serdecznie.

 

//Nie pisz posta pod postem, używaj edytuj.

Opublikowano

dnajjalnidansiusamnfiabnidasiboajgivaemdioasmda

 

@Refresh

 

ndiasndnoafpaosdmaoadamisdmaimadasda

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Admin Cienia
Opublikowano

W publikacji znajduje się oferta kupna vip.

Na forum obowiązuje zakaz handlu.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...