Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sonika Serwer [FreeBuild] [Miasto] [20 slotow] NO HAMACHI!


KidMod mati3125

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 217.173.181.133

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Nie

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifRekrutacja: buddy_online.gif

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427292-U363900.png

 

[H@] BlackCzak

[Admin] mati3125

 

 

1337427314-U363900.png

 

 

de2zjo.gifSerwer się rozwija, dlatego mile widziane wszelkie uwagi.

de2zjo.gif Ogarnięta Administracja!

de2zjo.gifMiła Atmosfera!

de2zjo.gif Co dziennie EVENTY i Różne Konkursy dla Graczy!.

Opublikowano

Napisz mi na GG: 43696535 Mam Dla Ciebie Ofertę.

 

Dzieci mają moderatora. Pytam się coś H@ ,a on mi daje kicka. Zjebany serwer. Nie polecam

Opublikowano

Ta. Ja ci dalem kicka. Sam Jestes Zje****. Bezczelnie weszles na serwer i reklamowales inny lamusie. Dzieci maja moderatora.. Ta jasne yhym, A ty co kurna nastolatek???

Raz zareklamowales = kick. Drugi raz zareklamowales = BAN.

 

Żegnaj gosciu . Z Poważaniem Moderator mati3125

Opublikowano

@Up3

No właśnie, a ty to kto ?!

Może tak odrobinę kultury jako Moderator serwera ?!

Zachęcaj, a nie odstraszaj !!

@Topic

Wszyscy mają:

"GameMode" ... !?

o_O

@Down

O kim ty mówisz, w ogóle ?!

Ja tylko wszedłem na serwer, popatrzyłem na spawn i wyszedłem.

Zobaczyłem tylko, jak klniecie na jakiegoś gracza co wylewa wam wodę/lawę na działkę, a ta woda wychodzi na drogę.

@Down2

O jakim pierniku ty mówisz ?!

Napisałem koledze niżej, że to nie ja =,=

To jakiś:

"Gibalski" ...

Ja tylko na serwerem wszedłem i od razu zobaczyłem na czacie jak wyklinacie jakiegoś:

"Gibalskiego" ...

2004f8x.png

Opublikowano

Wszedłeś na serwa pierwsze co pytasz czy dam ci Moda i op. Jak powiedziałem, że trzeba sobie zasłużyć. Ty zacząłeś wylewać wodę wszędzie.

Nara noobku.

Opublikowano

Nie wszedłem na serwer ale widzę ,że administracja 13-14 albo po prostu osoby ,którzy zatrzymali się na tym wieku. Wiele można wyczytać po waszym stylu pisania.

Opublikowano

Yyy... Mam pytanko -.-grałem dzisiaj ... H@ dał mi moda i miałem wszystkie surowce... pograłem godzine i wywaliło mnie... gdy próbuje wejść pisze, że zostałem dodany na BIAŁĄ LISTE ... Brawo dla tego kto to zrobił ...

Serwer fajny... Ale skoro takie sytuacje się mają zdażać... to dziękuje

Opublikowano

Sorry ale byla przerwa techniczna, naprawialismy i wgrywalismy nowe pluginy.

 

Jak to Coma mówiła : 'i po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? niech sie durnie truja jadem, oszczedz sobie zlego'

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...