Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nie wiesz, jaki to plugin? Zajrzyj tutaj!


adi99812

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W związku z narastającą liczbą pytań typu "jaki to plugin na..." postanowiłem założyć ogólny temat, w którym wspólnymi siłami będziemy pomagać sobie w kwestii pluginów.

 

 

 

 

Wzór na pytanie (przykład) :

 

 

Krótki opis : Plugin na życia, jak na kwadratowej masakrze.

 

Gdzie zobaczyłeś działanie pluginu? : W filmach skkf.

 

 

 

Wzór na odpowiedź (przykład) :

 

Odpowiedź na pytanie użytkownika : adi99812 (nick pytającego)

Nazwa pluginu : LifeMC

Link do pluginu na BukkitDev :

http://dev.bukkit.or...er-mods/lifemc/

 

 

 

 

Linki do pluginu muszą być tylko i wyłącznie na BukkitDev! Wyjątkiem są mniej znane pluginy.

Myślę, że dzięki tej idei, będzie występować mniej tematów z pytaniami o nazwę pluginu

;)

Opublikowano

Krótki opis: Plugin który zmniejsza liczbę surowców.

 

Gdzie go widziałeś? Nigdzie

http://www.mpcforum.pl/topic/671652-pytanko-lubisz-hardcore/page__mode__show

 

Głosuj!

Opublikowano

@ref, znowu spadło, a dalej są pytania o pluginy nie w tym temacie

 

Jeśli byłaby taka możliwość, proszę o podpięcie tego tematu.

Opublikowano

Krótki opis : Plugin dzięki, któremu można tworzyć zwrotnice z torów na serwerach.

 

 

Gdzie zobaczyłeś działanie pluginu? : Na serwerze craftbox

 

Jeżeli da się to zrobić bez pluginu, to proszę w miarę możliwości o jakiś tut

Z góry wielkie dzięki

zakaz umieszczania linku do zewnętrznego forum, ponowne wstawienie = ban

Opublikowano

Takie temat jest niepotrzebny, userzy powinni mieć trochę swobody. W dodatku nie skontaktowałeś się z moderatorem.

 

Close i KOSZ. ;)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...