Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Coś poszło nie tak [NaN NaN]


MPC FORUM JEA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dziś na serwerze pewnym zostałem wykickowany z powodem takim: PB kicked AntRutoz for 120 minuts reson: Kick/ban

Ale zacznijmy od początku.

 

Wchodzę na kompa o godz 9 jak zwykle. Włączam skype i kolega wysyła mi ip do super serwera!

Jest to serwer 2x pkt + no killing super... Ale gdy mam 75k pkt nagle mnie wywala z tym powodem. Po 2 godzinach wchodzę i pisze :

 

Coś poszło nie tak [NaN NaN]

Koledzy mówili że to za czity ale jak można używać czitów na serwerze no killing?

 

Jak mam się odbanować?

Kocham mpcforum.pl!!! MPCFORUM RLZ!!!

18706.png

 

 

<a href=http://zapodaj.net/b3ef8818e31b7.png.html>ass.png</a>

Opublikowano

Sprawdź:

http://www.mpcforum.pl/topic/541017-tut-mam-bana/

Następnie przeinstaluj i zaktualizuj punk bustera.

Opublikowano

Jak mam zakuatlizować pb? Time Nickname Reason Banned by status.png 16-01-12 10:58 pl.pngTheMrShadowbolt 87.105.*.* MD5TOOL #9002

GGC-Stream

 

Wyszło mi że niby cheat.... ale też możliwość bo zmieniałem nick :D

 

 

[05.19.2012 06:26:56] Cheater banned by GGC-Stream.com. Ban on GUID 29f0b61aee35877407e7f1093e4d5162. Contact GGC-Stream.com for details

Niestety niby cheater... ale ja tego nie rozumiem jak żadnego czitam nie grywam gram fair play. Jak widze czitera to go kameruje!

[05.19.2012 06:26:56] Cheater banned by GGC-Stream.com. Ban on GUID 29f0b61aee35877407e7f1093e4d5162. Contact GGC-Stream.com for details

Kocham mpcforum.pl!!! MPCFORUM RLZ!!!

18706.png

 

 

<a href=http://zapodaj.net/b3ef8818e31b7.png.html>ass.png</a>

Opublikowano

Nic to nieda,

miałem takiego samego bana jak ty. Pisałem do suporta, a on przekierował mnie do suporta pb. Po 2 miesiącach napisali że nic nieda się zrobić

ee67ca5e68d16396.png

Pomogłem daj +'a!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...