Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Crossfire] Jak ściągnąć crossfire fantasy


mucka12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ni chciało mi się ale macie

Po 1.

ściągamy crossfire ze stronki http://crossfire.fantasygames.to/#/ z zakładki downloads

Po 2.

w międzyczasie gdy się ściąga rejestrujemy się w zakładce register

Po 3.

Jak zarejestrujemy się i ściągnie sie to otwieramy to i extraktujemy w jakieś miejsce gdzie starczy miejsca na dysku.

Po 4.

Po extrakcji wchodzimy tam gdzie miało to być i klikamy w patcher_cf2

Po 5.

w międzyczasie aktywujemy maila narazie nie trzeba atywować

Po 6.

Po spatchowaniu włączy nam się gra i gdy spatchuje się x-trap to wyłączamy go i urachamiamy grę przez LauncherCFFG.exe Win 7/Vista przez administratora

 

Uwaga gra może nam się nie patchować więc jak uruchomi się x-trap to robimy tak jak w nr6

 

 

 

 

 

 

 

Poradnik zrobiony przeze mnie.

U mnie się sprawdził

liczę na like i proszę o zdjęcie 5% lub więcej

Mucka12

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Czy to jest jakiś prywatny serwer CrossFire ? I z jakiego kraju ludzie to zrobili?

 

Tak, jest to Prywatny Serwer, który ma zaledwie 10 dni, a już ma dużą ilość fanów.

Jaki kraj go wykonał ? nie wiadomo, bo nie pisze.

 

@ToP

Poradnik to za dobry nie jest, a przydatność to już chyba zerowa.

- w głownym dziale już jest o nim mowa, i była szybciej niż ty napisałeś.

- każdy wie, jak ściągnąć plik i go wypakować.

- nie dałeś info, że grę włącza się przez LauncherCFFG.exe

- estetyka kiepska, mogłeś dać jakąś ładną czcionkę i kolorki, a wszystko wyśrodkować.

- i w dodatku chyba sam nie wiesz co piszesz, bo maila nie trzeba potwierdzać.

 

Za chęci łap Like ;)

3ccee6379259f.png

KidMod Smite | TVD Fan | 90210 Fan

Opublikowano

Czy to jest jakiś prywatny serwer CrossFire ? I z jakiego kraju ludzie to zrobili?

 

Priv jest z Stanów Zjednoczonych, ponieważ przy rejestracji musisz wpisać amerykański numer telefonu 10 cyfrowy ;)

 

@down

Nr tel nie musisz wypełniać ale jak jest 10 miejsc to tylko amerykański i możesz tam byle co wpisać...

Opublikowano

Co ty pierdo**sz ?? Jaki amerykański nr telefonu ??

Puknij się w główke bo chyba ci coś z niej dymi,możesz podać Polski nr telefonu ..

Ja podałem Polski nr i konto mam.

E-maila nie musisz potwierdzać,i nie uruchamiajcie patchera bo może wam zamienić pliki na CF PH.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

spatchowałem przez tego patchera, odpaliłem launchera jako administrator i wyskakuje błąd o złej wersji... jak temu zaradzić? pobierałem już innego launchera do tego serwera z innego posta

Opublikowano

sprobuj usunac cffg i wtedy z exrtactuj go jeszcze raz i odpal od razu przez LauncherCFFG.exe

@3up nie sciagnie nam plikow z CF PH chyba ze masz juz go zainstalowanego ale raczej to CFFG spatchuje Ci CF PH

@Jessica zrobili go w Szwecji xD xD :P :P

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

ale jak ja pobrałem tego cffg to nie mialem lunchera wg i nieb wiem co zrobic może ktos pomóc daje like jak ktos pomoże

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

Opublikowano

masz taki jakby folder extracktujesz go gdzies np w C itd. Po zextraktowaniu wchodzisz tam i to tam masz

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

U mnie odpalenie najpierw patchera było błędem, no ale...

Ale u mnie jakoś tak działało

nieregulaminowa sygna

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Crossfire] Jak ściągnąć crossfire fantasy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...