Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jaką postać kupić ? 1350 ip


Roxy11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.png

 

 

Witam

Mam 1350 ip i chciałbym kupić jakąś postać.

Jestem początkujący wiec nie będę używał profesjonalnych zwrotów.

Powiem tylko tyle że preferuje (chyba sam jeszcze nie wiem ale jak na razie tak :D ) postacie walczące na dystans (mag, łucznik itp.)

Za pomoc z góry dzięki. :)

Opublikowano

Tristana

Tristana może w każdej chwili doskoczyć do przeciwnika, przyśpieszyć swoje ataki, zarzucić podpałkę (ignite) a także wywalić przeciwnika tak aby cie nie dobił. Minusy to mało many, mały attack speed i mało HP.

 

Morgana

Jest to postać trudna do ubicia może dodać sobie pancerza uwięzić kogoś ( nie mylić ze stunem ) ma również 2 ataki ale nie polecam ją do zabijania przeciwników. Minusy nie jest do walki tylko do ubijania wież i minionów.

 

Teemo

Jest dobry w middle game jak także w drużynowej można nim skutecznie dobić ofiarę ponieważ ma trutkę która nic nie kosztuje. Może oślepić również przeciwnika dzięki czemu nie będzie mógł go walnąć około 3 sec może również umieszczać grzybki które działają jak totemy i zadają obrażenia gdy ktoś na nie stanie, jest jedna umiejętność dzięki której można uciec z walki jest nią trucht który posiada teemo, jest także bardzo szybki. Minusy to mało HP i wolny attack speed ale tylko na początku.

 

Fiddelstick

Najlepszy do middle game może wyssać HP przeciwnikowi i dodać sobie polecam do junglowania ale także do walki 1 vs 1 lub wpieprzaniu się do wielkich walk swoim ulti. Ulti działa tak że fiddelstick teleportuje się do wybranego miejsca i otacza go chmara kruków która biję wszystkich w dość dużym promieniu. Może również uciszyć przeciwnika i nie będzie on mógł użyć na tobie żadnego umka. Następna umiejętność to przerażenie które przestrasza przeciwnika na 3 sec uniemożliwiając mu poruszanie się i zadanie jakich kol wiek obrażeń, zatrzymuje ulti i dobrze komponuje się z czerpaniem. Minusy to mało HP i mało MP.

 

Twisted Fate

Wybiera 1 z 3 kart (niebieska obrażenia magiczne, czerwona spowolnienie i obrażenia magiczne, żółta stun) rzuca w wroga i działa na nim 1 z 3 efektów następna umiejętność (darmowa) działa tak że co 6 atak wyrzuca karty z rękawa które zadają dodatkowe obrażenia, 3 umiejętność to wyrzucenie 3 kart ale niezbyt skuteczne ponieważ rozpryskują się, jego ulti odsłania na chwile całą mapę i widać wszystkich wrogich bohaterów i teleportuje Twisteda w wybrane miejsce. Minusy dość mało many i HP.

ezreal_signature_by_ikamiru-d4sppnu.png
Opublikowano

@up do kolegów co mu poradzili Twisted Fate. Twisted Fate jest najtrudniejszą postacią w grze chyba więc nie polecajcie początkującemu graczowi tak ciężką postać.

 

Do 1350 ip polecam Ci kupić na początek, ryze :

+ wystarczy robić go pod mane = pasywka

+ spam skillami

+ klatka

Opublikowano

Tristana

Tristana może w każdej chwili doskoczyć do przeciwnika, przyśpieszyć swoje ataki, zarzucić podpałkę (ignite) a także wywalić przeciwnika tak aby cie nie dobił. Minusy to mało many, mały attack speed i mało HP.

 

Morgana

Jest to postać trudna do ubicia może dodać sobie pancerza uwięzić kogoś ( nie mylić ze stunem ) ma również 2 ataki ale nie polecam ją do zabijania przeciwników. Minusy nie jest do walki tylko do ubijania wież i minionów.

 

 

Ty chyba nigdy albo nie grałeś w LoL'a albo nigdy tymi postaciami nie grałeś. Po pierwsze tristana to AD więc wiadomo, że ma mało many, hp ale AS to ma baardzo duży.

Morgana nie do zabijania przeciwników a do ubijania wież? Jest kompletnie na odwrót. Morgana jest do killowania a nie do ubijania wież... Morgana to champion AP nie AD. Następnym razem zapoznaj się z grą i championami i przemyśl to co napiszesz bo jak masz takie głupoty pisać to później Roxy11 też będzie tak jak ty myślał...

E6c9g1v.gif



Opublikowano

Ty chyba nigdy albo nie grałeś w LoL'a albo nigdy tymi postaciami nie grałeś. Po pierwsze tristana to AD więc wiadomo, że ma mało many, hp ale AS to ma baardzo duży.

Morgana nie do zabijania przeciwników a do ubijania wież? Jest kompletnie na odwrót. Morgana jest do killowania a nie do ubijania wież... Morgana to champion AP nie AD. Następnym razem zapoznaj się z grą i championami i przemyśl to co napiszesz bo jak masz takie głupoty pisać to później Roxy11 też będzie tak jak ty myślał...

To Ty geniuszu wiedz, że tristana pod AP ogarnięta robi dmg taki, że tanka zje w 2sekundy :)
Opublikowano

pozdro ,początkujacy Tf'a nie ogarnie -.-

 

@top

Veigar może? Dosyć łatwe combo, ktoś wejdzie w stuna to ma gwarantowanego dead'a (E+W+Q+DFG+R+IGNITE)

Teemo? Łatwy, ma damage over time z E ,który nie kosztuje many i jest włączony całą grę od dodania punktu , posiada grzybki ,które działają jak ward + zadają trochę damage , blinda 1s i movement speed z W .

Morgana? Dosyć łatwy AP champion na middle linię, duży damage , fajnie się rozwala miniony skillami (szybki push) , absorb AP damage z E ,który się przydaje jak spier*alasz przed np. le blanc.

A może mundo? Dobry tank/bruiser , dosyć duży damage oraz sustain (długo stoi na linii przez ulti ,które heal'uje go za 40% HP) ,dobry w jungle jak i na solo topa , nie jest chyba kontrowany przez ogromną ilość champów ,lecz minusem jest to ,że nie ma escape sys.

Dobry jest też Warwick i chyba nie trudny do opanowania.Dobry jest w jungle jak i na solo topa , heal'uje się z auto - ataku oraz skilli ,dodatkowy atack speed z W ; movement speed z E jeżeli ktoś ma mało HP.Przeciwnik nie może się ruszyć przez około 2 sekundy jeżeli napieprzamy z ulti.Zazwyczaj robiony pod AD Bruisera.

 

 

 

Chyba tyle ; ) Troche się rozpisałem ,więc liczę na like'a xD

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...