Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][NO-WL][NO-PREMIUM][SURVIVAL][1.2.5] CraftManiak - Wojny Frakcji


Maczek007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: CraftManiak - Wojny Frakcji

 

strzalka.gifIP serwera: 46.105.133.116:25037

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Survival

 

strzalka.gifHosting Serwera: VPS

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 50

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Przydatne :P m.in. Factions

 

strzalka.gifZałoga: Maczek007, Alex, Pashov, BlackCreep

 

 

D.png

strzalka.gifZapraszamy do wspolnej gry i do oceny w komentarzach :)

Opublikowano

Gralem Na Serwerze Serwer Wydaje Sie Spoko Lecz Jak Sie wejdzie to co innego mowia ze serwer pro itp ale jak wbilem to bede pisac minusy

- Administracja rozdaje itemy znajomym

- ma multi konto i sobie daje itemy

- wlasciciel maczek007 oszukuje z Kontem Vip niby kosztuje 4.98 czy jakos tak a naprawde kosztuje 17 cos kolega kupil i oszukali go

- moderatorzy i administracj nie szanuja graczy

-wracajac do vip to darmowego vip maja Oski2205 Danio < Lizusy Takie i postacie adminow

- bardzo duze lagi

- to nie sprawiedliwe ze vip ma lwc i pierwszenstwo kazdy vip wejdzie i np podaczas walki wywali kogos a lwc to bezsens ..

nie radze grac na serwerze uswiadomilem to na przykladach

Z Checia Kazdemu powiem Prawde o tym serwerze jak to ludzie wykorzystuja innych z Tym Trzeba Skonczyc

Maczek007 I co ze mam Ban Mam znajomych co tam wchodza i nie wiesz ktorzy to i nie jeden potwierdzi ze jedna gildia ma 1 skrzynie blokow diaxowych itp niestety prawda Sergio byl u was i sam mowil ze widzial tyle diaxow i ulepszone itemy i wszystko

Maczek007 Multi Konto na mpc ? jakie korzystam tylko z tego konta ale ok ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...