Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Wasze propozycje dotyczące następnego konkursu w dziale Crossfire.


Gość patrykkos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrykkos
Opublikowano

Witam,

 

W związku z tym, że w dziale niedługo powinien odbyć się następny konkurs zwracam się do Was z prośbą.

Jeżeli macie jakieś pomysły na dwie kategorie proszę je napisać w tym temacie.

 

Uwaga:

 

Każdy może wypowiedzieć się tylko jeden raz i musi podać tak jak wyżej: dwie kategorie.

Możecie napisać tylko swoją sugestię. Posty z trzema (wzwyż) lub jedną propozycją będą karane warnem w wysokości 5%.

 

Obowiązuje następująca formułka:

  1. Pierwsza propozycja
  2. Druga propozycja

  • Po podaniu kategorii nie dodajecie nic od siebie.

 

 

Pamiętajcie, nie piszcie postów nie na temat

;)

Zakaz komentowania propozycji innych użytkowników.

Opublikowano

1. Konkurs na najśmieszniejsze Screen Shoty(zdjęcia) z gier.

2. Najśmieszniejsze klipy.

 

:P

3ccee6379259f.png

KidMod Smite | TVD Fan | 90210 Fan

Opublikowano

1.Może jakiś Forumowy Tournament, gramy na FFA, zależy ile osób się zgłosi, kto zagra najlepiej wygrywa. Tylko trzeba by było coś zrobić, żeby nikt nie grał na hackach. Może każdy nagrałby filmik ze swojej gry i dał na YT. Sprawdziło by się w filmikach kto grał uczciwie. Wygraną podzieliło by się na dwie kategorie: najlepsze ratio i pierwsze miejsce na mapie. Dlatego dwie nagrody, bo może mieć ktoś staty 30:25, a druga osoba 23:4 i ta pierwsza wygrywa, chociaż ta druga osoba grała lepiej, na FFA wszystko zależy od szczęścia gdzie wylądujesz na mapie.

2.Jakiś dowolny filmik z gry: Gameplay, Fragmovie itd.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

1.Najbardziej hardkorowy SS (np. jakiś super glitch)

2.Najlepszy fragmovie - zwycieżcą będzie ten kto w ciągu 2 minut filmiku na td zabije najwięcej osób filmik od początku gry i nie liczy się farmienie ;P

nieregulaminowa sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...