Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MinecraftPlayers [Survival][Frakcje][24/7][Wojny Gildi][100 slotów][Expowisko]


kolzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Musisz chwilę odczekać. System musi Cie akceptować. Posiadamy również własny serwer TeamSpeak3.

Opublikowano

Nasz serwer funkcjonuje dopiero od dwóch tygodni, a już widocznych jest wiele zmian. Nie jesteś na bieżąco z nowościami? Nic nie szkodzi. Poniżej przedstawiamy Tobie streszczony obraz wprowadzonych poprawek.

 

1. Uruchomiliśmy serwer Team Speak 3 dla graczy naszego serwera. Jeżeli jesteś zainteresowany komunikacją głosową i możliwością otrzymania własnego kanału wejdź na nasz serwer korzystając z IP: 85.25.20.76

 

2. Trwa tydzień Double-Exp - gracze za zabijanie potworów zdobywają dwa razy więcej doświadczenia, niż normalnie. Nie zwlekaj i wykorzystaj ten czas mądrze! Wejdź już dziś i zacznij polowanie.

 

3. Poprawiliśmy działanie Anty-Cheata. Już chwilę po działaniu nowego programu pożegnaliśmy się z kilkunastoma oszustami. Mamy nadzieję, że dzięki temu wasza gra stanie się przyjemniejsza.

 

4. Zmieniliśmy limity mobów na serwerze. Od teraz będzie ich więcej (zarówno zwierząt jak i potworów).

 

5. Dodano możliwość łatwego wysyłania prywatnych wiadomości. Wystarczy poprzedzić swoją wiadomość małpą i nickiem gracza do którego piszemy. Przykład: "@Johny Wejdź na minecraftplayers.pl!".

 

6. Zmodyfikowaliśmy działanie pluginu zabezpieczającego przed uciekaniem graczy podczas PVP. Teraz gra staje się przyjemniejsza.

 

7. Nie musicie już czekać po rejestracji. Teraz od razu możecie grać!

 

Prócz tego wprowadzone zostały liczne drobne poprawki oraz naprawiono kilka bugów. Jeżeli podoba ci się gra u nas zaproś swoich znajomych, załóż własną gildię i tocz pojedynki o króla terenu! Dodatkowo zdradzamy: niebawem rusza system kont VIP i SuperVIP w pełni zautomatyzowany dla waszej wygody! Po zakupie wybranego konta otrzymujecie dodatkowe uprawnienia w niedługim czasie po wysłaniu SMSa.

Bądź gotowy na nowe zmiany. Wkrótce pojawi się ich znacznie więcej.

Opublikowano

2012-06-23_180020.png

2012-07-04_221925.png

 

Gram tam już spory czas, serwer cały czas wprowadza usprawnienia a administracja jest dla graczy dostępna praktycznie cały czas. Nic tylko wchodzić i grać. 2 promo screeny ode mnie.

 

Z ostatnich zmian - dodano sklepik, gdzie każdy bogaty gracz może kupić potrzebne mu surowce lub itemy za złoto. Konta VIP'owskie - by gracze mogli korzystać z dodatkowych funkcji.

 

Najważniejszą rzeczą jaką jednak cechuje się serwer to klimat rozgrywki. Serwer jest Hard Survivalem, więc tylko najtwardsi i najbardziej doświadczeni gracze dają radę przetrwać.

 

Nie masz gdzie grać? Zaproś znajomych, stwórzcie Gildię - wejdźcie na teamspeak'a - potem już tylko zostaje zbudowanie siedziby.

 

Polecam.

page_logo.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Prawdopodobnie wasz błąd polega na tym, że zamiast wpisać /login i swoje hasło to wpisujecie /[przykładowy login] hasło a tak jest źle.

page_logo.png
Opublikowano

nie da sie wejsc. Wchodze 1 raz i pisze że mam sie zalogować, i każde hasło jest złe! O co chodzi! probowałem na paru kontach!

Udzielam pomocy na PW

Pozdro dla zioma _Lupo_101 :>

 

DAJ LAAAJKA

Opublikowano

Specjalnie dla niektórych chyba trzeba będzie zrobić tutorial pt. "Jak zalogować się na serwerze minecraftplayers.pl"

 

Pierwsze co to musisz wejść na forum, które widać w poście nade mną. Rejestrujesz się tam, potem wchodzisz do gry i ustawiasz sobie IDENTYCZNY (tutaj, jakby któreś z dzieci nie wiedziało co oznacza słowo napisane z wielkich liter http://portalwiedzy....czny,haslo.html ) nick, jak ustawiłeś sobie na forum. Logujesz się w następujący sposób: /login <hasło>. Natomiast NIE logujesz się w następujący sposób /<twój nick> <hasło>

 

No i oczywiście zapraszam na serwer, bo warto.

Opublikowano

spasuje sb z takiego serwera 0.o modek nie ogarnia ... banuje praktycznie bez podstawnie ..... jak ja kopalem w kopalni to 3 bany wlepił za niby xray bo ludzie kopali.

 

@EDIT

prosze o warna dla mastaace - powód - link do forum 0.o

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...