Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Które Gry są według was najlepsze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wg was, wg was, wg was, kurwa, kolejny idiota który nie ma swojego zdania tylko taka nieporadna ciota i korzysta z porad innych i ma sie im podporzadkowac? zjeb życiowy....... ok można takie zadania pytawać ale co do takich błachostek to żałosne, pobierz sobie angry birdsy dzieciak i oby Ci walneli tego "androida"

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

jak ci sie nie podoba cos to wyjdz z tematu a nie posty nabijasz a co do tematu to:

angry birds

Inotia 3 (jak na darmową to 10/10)

Zombie Cafe

Drag Racing

Łowisko

Speedx 3D

ZENONIA4

Fruit Ninja

100 Floors

Tiny Village

Tap Dragon Park

ja posiadam se live with walkman i wszystkie działają wyśmienicie :D

Opublikowano

Dodam jeszcze , że Androidowa wersja PinBalla jest całkiem spoko . ; )

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

No ja przyznam że Angry Birds fajna gierka ale mi się już znudziła ;3 Fruit Ninja też niezłe. Ostatnio pobrałem sobie z nudów Bubble Shot i Jewels Legend przyznam że obydwie są bardzo dobre <3

Już dosyć łez, rozwiał je wiatr i rozmył deszcz.

Zamroził mróz... Nie wrócę już nie czekaj więc.

Już dość czekania, na ten lepszy dzień.

Odchodzę, przepraszam, wybaczcie znikam jak cień...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...