Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] HTC G1 jak zakutalizować z 1.6 do 2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dostałem dzisiaj zakupiony w ostatnim czasie telefon. HTC G1 i mam teraz pytanie jak zainstalować inny system. Bo ma 1.6 nie da sie odbierać plików przez bluetooth.

 

I teraz mam pytanie do jakiej konkretnie wersji najlepiej zaktualizować ?? Gdzieś czytałem, że do 2.2, bo jest najszybsza na nim.

 

Ale mam jeszcze kilka pytań:

1. Czy będzie na nim wszystko dobrze działać ?

2. Czy będzie tam normalny menedżer plików ?

3. Czy będzie możliwość instalacji gier itp. na karcie MicroSD(HC) i tak samo jeżeli chodzi o zdjęcia i filmy ?

4. Czy jest i jak duża szansa na to, że coś nie wypali i telefon całkiem padnie ?

(jestem w tym raczej zielony, ale szybko kumam i z pomocą kogoś kto to robił na pewno dał bym radę).

5. Czy opłaca się zmieniać system ?

6. Czy można zainstalować na nim system Windows ?

 

 

 

Proszę o pomoc i chciał bym prosić też kogoś o pomoc (kto się na tym zna) najlepiej na skype lub TS(Team Speak), żeby mi pomógł z instalacją i dobraniem odpowiedniego systemu.

 

 

Proszę się wypowiadać i nie spamować ;)

 

 

@edit Brak możliwości odbierania plików przez bluetooth nie jest jedynym powodem tej zmiany. Ogólnie system nie jest idealny jeszcze w tej wersji i ma sporo nie dociągnięć.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

1. Czy będzie na nim wszystko dobrze

działać ?

Zalezy jaki wgrasz rom w niektorych dziala wszystko a w innych moze nie dzialac np. aparat

2. Czy będzie tam normalny menedżer

plików ? Nie dam ci 100 % gwarancji, lecz, zawsze mozesz go sciagnac z marketu

3. Czy będzie możliwość instalacji gier itp.

na karcie MicroSD(HC) i tak samo jeżeli

chodzi o zdjęcia i filmy ?

Tak

4. Czy jest i jak duża szansa na to, że coś

nie wypali i telefon całkiem padnie ?

(jestem w tym raczej zielony, ale szybko

kumam i z pomocą kogoś kto to robił na

pewno dał bym radę).

Zawsze istnieje taka mozliwosc, lecz wynika ona z glupoty lub nie trzymania sie instrukcji

5. Czy opłaca się zmieniać system

Tak :-)

6. Czy można zainstalować na nim system

Windows ?

Oczywiscie ze nie ;-)

2r76phk.jpg

Pomogłem ----> Lubię to !

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź a mógł by ktoś mi pomóc zainstalować go ?? Ale taki, żeby wszystko działało.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

6. Tak, ale bedzie chodzil bardzo powoli (jesli chodzi o 95, 98 albo xp)

 

Jak wgrasz 4.0 to szybciej chodzil nie bedzie, ale mozesz pokusic sie o 2.2 albo 2.3.

 

Tutaj masz wydajny 2.3:

http://forum.android.com.pl/f88/android-2-3-7-gb-11-05-12-bananabread-v3-2-stable-cmtd-based-on-cm-7-2-a-96730/

I tutaj caly dzial na xda z romami i modyfikacjami:

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=448

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Aha, ale chodziło mi o Windows Mobile (6.5 lub inny) xD

 

A ten 2.3 będzie mi wszystko chodzić ??

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Nie wrzucisz windows mobile, no chyba ze jestes tak zaawansowany ze bedziesz potrafl skompilowac ze zrodel WM pod twoj telefon.

 

2.3 powinien chodzic ladnie jak znajdziesz jakis dobrze zoptymalizowany.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

dobra dzięki ;) a umiał byś mi pomóc to zrobić albo ktoś inny ?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Masz duzo poradnikow w internecie, mysle ze sobie powinienes poradzic (no chyba ze znajdziesz usera ktory to juz robil)

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...