Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie do Zaawansowanych graczy (Metin Morderstwa DT)


Prisoner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Piszę do osób które wiedzą coś na ten temat i są doświadczone. Już przechodzę do rzeczy :)

Słyszałem że w łatwy sposób można dorobić się na Metinie Morderstwa w DT, oczywiście chodzi tutaj o drop kamyków duchowych.

Chciałbym abyście ocenili lub powiedzieli jaką postacią i jakimi bonami trzeba dysponować by dawać tam rade chodzi mi tutaj o odlurowanie spota (bez białych flag) + Bicie Metka bez odchodzenia .

 

Wypiszę Wam co posiadam lub co powinienem poprawić bym dawał tam radę.

Posiadam konto 75 lv Body Główne skile to :

Aura- M7

Berek- M9

 

Mam również buffa : (% szans w sklilu)

Pomoc-29,4 %

Błogo-29 %

Odbicie- 25,9 %

 

Posiadam około 570 defa ale dodam że mogę posiadać "Wierzchowca" Który daje 150 Defa :)

Moje Eq to :

Zbroja:

stali.png

Hełm:

maska20regpz.pngmaskay.pngzelakd.png

Tarcza:

lwiatarcza.png

Kolczyki:

ebonyh.png

Naszyjnik:

jadeitowynaszyjnik15hp.png

Bransoletka:

bransasrebrna.png

Buty:

kozaki9.pngkozaki15hp.png

Broń:

magnetx.pngtruta22sr.pngtrutai.png

Opublikowano

Jak dla mnie masz trochę mało pż :)

 

Podaj ile masz ataku, i pż :) Łatwiej będzie to ustalić ,eq nie takie złe.

 

Jak na razie koniecznie zbroja z bonem do pż.

 

Co do kamyków ,rozumiem że posiadasz rękawicę ? Cholernie długo będziesz dropił z mojego doświadczenia wiem że wchodziłem tam przez ok. 8 godzin więc jakieś 20 metków może i 0 kamieni :< Szczęście przede wszystkim trzeba mieć.

 

Konary masz już oddane ? 10% na potworki będzie :D

 

 

PS: Daje Ci like-a za tak cudownie napisany temat :)

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Moim zdaniem wydrop sobie te wierzchowce lecz wybierz bonus wartosc ataku.

 

Rosy 100defa+ możesz sam zrobić.

 

Biłem kiedyś kiedyś podobnym wojownikiem (aura, berserk m8) i trochę długo go biłem, z reszta musiałem uciekać-Wtedy nie miałem ros i nie było tych ,,Mega Wierzchowców''

 

Mysle iz dasz rade, lecz kilka razy bedziesz musiał uciec i będziesz troszkę długo bił.

Opublikowano

PŻ mógłbyś włożyć do stalki, butów.. ale oczywiście jak nie chcesz wydawać kasy to zaopatrz się w białą rosę + ten wierzchowiec do odlurowania.

 

Podciągaj skille, również buffce bo ona słabo stoi.

 

Białe flagi warto mieć do ucieczki przed mobami jak wstaniesz, bez tego jest bardzo ciężko odlurować spot, ponieważ istnieje szansa (Bardzo duża), że poleci za Tobą.

 

Na górze może być Ci ciężko, staraj się wybijać resp z metka.

 

 

PS: Jeżeli grasz na S8 (Onyks) to napisz, byłbym w stanie dopomóc.

Opublikowano

Jesli chodzi o odlurowanie spota to zawsze moze zrobic to ktos kto robił dt po prostu poproś

a eq

maska strachu min. +7/+8

Zmixuj 1-2 razy zbrojke moze bedzie 1,5/2kpz to starczy

Musowo Naszyjnik 2kpz

Buty 2kpz lub fenki+7 8 spowolnienia powinny zastąpic

Jak by dało rade bransa 1,5/2kpz ale srebrna powinna starczyc

Jeszcze tego trujaka wkręc na +5/6 / Magneta nie ma co brać

i powinieneś dać rade

Opublikowano

Do

Jak dla mnie masz trochę mało pż :)

 

Podaj ile masz ataku, i pż :) Łatwiej będzie to ustalić ,eq nie takie złe.

 

Jak na razie koniecznie zbroja z bonem do pż.

 

Co do kamyków ,rozumiem że posiadasz rękawicę ? Cholernie długo będziesz dropił z mojego doświadczenia wiem że wchodziłem tam przez ok. 8 godzin więc jakieś 20 metków może i 0 kamieni :< Szczęście przede wszystkim trzeba mieć.

 

Konary masz już oddane ? 10% na potworki będzie :D

 

 

PS: Daje Ci like-a za tak cudownie napisany temat :)

Ile mam ataku ? Chodzi Ci o szybkość ataku czy Wartość ?

Jeżeli założę srebną i Jadeitowy to 13 k.

 

Tak Konary oddane ;p

 

Jesli chodzi o odlurowanie spota to zawsze moze zrobic to ktos kto robił dt po prostu poproś

a eq

maska strachu min. +7/+8

Zmixuj 1-2 razy zbrojke moze bedzie 1,5/2kpz to starczy

Musowo Naszyjnik 2kpz

Buty 2kpz lub fenki+7 8 spowolnienia powinny zastąpic

Jak by dało rade bransa 1,5/2kpz ale srebrna powinna starczyc

Jeszcze tego trujaka wkręc na +5/6 / Magneta nie ma co brać

i powinieneś dać rade

 

To co wymienił autor wyżej będzie ok ? + Buff i Wierzchowiec 150 defa ?? Ewentualnie mam Dzika wojennego który daje 20 % na moby.

Oczywiście trute na +5/+6 z 29sr :)?

Opublikowano

Chodziło mi oczywiście o wartość ataku :)

13k pż powinieneś dać spokojnie radę :)

Zdobądź sobie tego wierzchowca z 20% na moby.

Zrób/Kup rosy.

I śmigaj :)))

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Na odlurowanie spota Wierzchowca 150 defa a potem 20 na Mobki ? I podciągnąć eq do tego:

 

"maska strachu min. +7/+8

Zmixuj 1-2 razy zbrojke moze bedzie 1,5/2kpz to starczy

Musowo Naszyjnik 2kpz

Buty 2kpz lub fenki+7 8 spowolnienia powinny zastąpic

Jak by dało rade bransa 1,5/2kpz ale srebrna powinna starczyc

Jeszcze tego trujaka wkręc na +5/6 / Magneta nie ma co brać

i powinieneś dać rade"

Opublikowano

Na odlurowanie spota Wierzchowca 150 defa a potem 20 na Mobki ? I podciągnąć eq do tego:

 

"maska strachu min. +7/+8

Zmixuj 1-2 razy zbrojke moze bedzie 1,5/2kpz to starczy

Musowo Naszyjnik 2kpz

Buty 2kpz lub fenki+7 8 spowolnienia powinny zastąpic

Jak by dało rade bransa 1,5/2kpz ale srebrna powinna starczyc

Jeszcze tego trujaka wkręc na +5/6 / Magneta nie ma co brać

i powini"

 

Dokładnie tak.

 

 

X

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

jak gadam dobrze to daj lika;d

tam na 7 sa żale i takie szare kule one bija w chu

zeby dac rade 800defa+buff

jestem na 100% pewien ze jak poprosisz to ktos ci odluruje bo co mu zalezy wbije te w mobki w sciane padnie i rozpoczenie w mieście bez białych flag

chodziło o tutke 29 sr

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...