Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA;SA][Dedyk]Polski Serwer Luzu[TRUCK][PL][17slotów];


Nicooo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psle.png

Polski Serwer Luzu ! [PSL]

PSL to serwer 17 slotowy, serwer polega na przewożeniu towarów do wyznaczonych miejsc więcej informacji macie pod /info na

serwerze.Serwer stoi już drugi miesiąc reklamuje go na najlepszych forach w Polsce na temat SA;MP. We wcześniejszym miesiącu

serwer posiadał 15 slotów kiedy osiągneliśmy 15/15 powiększyłem go do 20 slotów. Rekord serwera to 19/20.Mamy prywatną domene .pl Podana jest ona u góry ekranu w grze.Na Serwerze dostępne są frakcje:

-Policja

-Pogotowie

-Taxi

-Pomoc Drogowa

-Pilot(w budowie)

Aby sie do nich dostać wystarczy napisac podanie 3-4 linijki wg. wzoru podanego na naszym forum.

 

Tutaj macie UpTime

 

 

HostName: [PL]>>|Polski Serwer Luzu|<<[Truck]Zapraszamy

Address: 91.204.162.80:8079

Players: x / 17

Ping: xx

Mode: [PSL]2012[Truck][PL]

Map: San Andreas

 

Serwer Szybko nie upadnie

:) Nie jest to serwer , który stoi pół miecha i potem upada. Jesteśmy (prawie) profesjonalistami :)

Nie powiem że jesteśmy "jacyś Pro" ponieważ nie na tym to polega. Chcemy aby się wam miło grało.

To wszystko co chce wam przekazać. Zapraszamy na serwer

 

Z poważaniem TheNico(w grze Nico_Bello)

m4mckf2mjnzag3x2nrf5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...