Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA SA - Early Role Play"Nowe spojrzenie na scenę RolePlay!"


Zielony Banan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

E-RP.PL Nowe spojrzenie na scenę RolePlay!

Oficjalne otwarcie forum 3 Lipca o godzinie 18:00

Forum: www.e-rp.pl

 

Witam i serdecznie zapraszam Was na forum nowo powstającego serwera Role Play. O nazwie Early Role Play, zachęcam Was do zarejestrowania się na naszym forum bo w przyszłości ten serwer zapewni Wam bardzo dużo przyjemności w zacnym gronie.Czekamy na wasze aplikacje np na biznesu.Czekamy również na Old School'owe gangi które nadadzą jeszcze lepszy klimat naszemu serwerowi, również czekamy na wasze propozycje do naszego GameMod'a, lub Forum, oraz czekamy na was drodzy gracze, to od was zależy jaki będzie klimat panował, zapraszamy na nasze forum www.e-rp.pl pamiętajcie niedługo będzie start naszego serwera!

Data startu będzie podana około 1 tyg wcześniej na forum, więc zapraszamy do zakładania kont i wyczekiwania startu.

 

PS: sory za krótką reklame

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...