Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PublikacjaTestowa-->[Survi-Frakcje]-->PvP-->Wojny-->[43Sloty]-->[McMMO]


Elitarny96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1337425554-U363900.png

PUBLIKACJA TESTOWA

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEZ IP

 

 

Survival-Frakcje

Serwer-Dedykowany

PvP- Tak

Potwory-Tak

Zwierzęta-Tak

Premium-Nie

Sloty-43

Biała Lista-Nie

Nether-Tak

End-Tak

1337425569-U363900.png

AntiCheat

AuthMe

AutoMessage

CommandBook

Essentials

GroupManager

iConomy

mcMMO

NoCheat

OtherDrops

PluginMetrics

Spectate

VanishNoPacket

WorldBorder

WorldEdit

WorldGuard

WorldSaver

Factions

 

1337425578-U363900.png

 

Właściciel KomuPL

Admin dotanek

Admin Thomson

Moderator CzarekPL

Moderator Puciola

 

 

 

1337425590-U363900.png

 

 

-PVP ogólnie włączone, lecz miejsca publiczne takie jak spawn są chronione i na nich gracz może czuć się bezpieczny.

 

SERWER JEST GŁOWNIE KIEROWANY W STRONE FRAKCJI WIĘC OTO NAJWAŻNIEJSZE KOMENDY

  • /f create NAZWA_FRAKCJI - tworzenie frakcji.
  • /f desc TEKST - edycja opisu frakcji. (Kiedy ktoś wchodzi na teren frakcji, wyświetlany jest jej opis)
  • /f leave - odejście z frakcji.
  • /f join Nazwa_Frakcji - dołączenie do frakcji.
  • /f invite NICK - zaproszenie użytkownika do frakcji.
  • /f kick NICK - wyrzucenie danego gracza z gildii.
  • /f title NICK TYTUŁ - ustawienie komuś tytułu w frakcji.
  • /f c f - czat frakcyjny.
  • /f c p - czat publiczny. (Domyślny czat)
  • /f c a - czat sojuszu. (Widzą go frakcje, które są w sojuszu ze sobą)
  • /f claim - zajęcie terenu dla frakcji.Claim na spawnie bedzie karalny usunieciem frakcji
  • /f unclaim - usunięcie danego terenu z frakcji (po prostu zostaje ten teren wolny, inni mogą go przejąć)
  • /f unclaimall - usunięcie wszystkich terenów frakcji.
  • /f ally Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o sojusz do danej frakcji.
  • /f neutral Nazwa_Frakcji - wysłanie prośby o pozycję neutralną do danej frakcji. (Domyślnie jest to ustawione)
  • /f enemy Nazwa_Frakcji - ustawienie innej frakcji jako wrogą. (Nie potrzebna akceptacja drugiej strony)
  • /f sethome - ustawienie punktu teleportu.
  • /f home - teleport do ustawionego punktu po wpisaniu komendy /sethome.

Co do NAZW frakcji prosimy o ciekawe nazwy

Wulgarne i Obraźliwe nazwy frakcji lub opisy będą usuwane

Gdy nazwy frakcji bede podobne Też bedą usuwane

Zakaz claimu na spawnie

Aby wysłać prywatną wiadomość do gracza - /msg NICK TREŚĆ

Będą dostępne- V.I.P.y - SuperV.I.P.y - MegaV.I.P.y

Narazie 43 sloty (Jak będzie sporo ludzi sloty zostana powiększony

Kontakt gg-42209376

Uwaga-Mapa jest ograniczona do 5000 kratek ! "Ale czemu ? " Po to by nie szukać innych frakcji przez kilka naście tysięcy kratek !

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH GRACZY CZYM WIECEJ OGARNIETYCH LUDZI TYM LEPIEJ

POZDRAWIAM

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Znawca
Opublikowano

ymm skoro nie ma IP to jak mam zagrac? ;/

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Napisałem publikacja testowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mozliwe ze dziś albo jutro ten serwer bedzie działał zrobie nowa publikacje znaczy poprawki itp

chciałem tylko sprawdzić czy publikacja ładnie wyszła

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Tak naprawde to jest sporo wydaje sie ze mało ale to jest właśnie dobre bo nie szukasz innej frakcji przez kilka dni chodzisz 10000 kratek by znaleść frakcje TO SERWER FRAKCJE WOJNY !!! Sporo wojen bedzie

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Powiem ci ze serwer bedzie fajny narazie ustawiamy wszystko dziś albo jutro bedzie serwer

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Znawca
Opublikowano

To napewno zagram :>

A rekrutacja ON? Jeśli tak to napisz na PW

Napewno spełniam wymagania

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...