Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] [20 slotow] [NON-PREMIUM] [SURVIVAL+DZIALKI] [BRAK LAGOW] [NO WL] SUPER ZABAWA!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adres IP: 176.9.92.111:25660

 

 

 

 

 

 

STAN SERWERA:

 

 

 

 

 

 

eJwzNDfTs9SzNNIzNDS0MjI1MzPgMjI1NTPl8slMzyhxLkpMK-HyzcxLTQazQlKLihIz8xQMuYyNQeq4jEwMuAA9JREz.png

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival+Działki

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifPotwory: Tak

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifPvP: Tak

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifPremium: Nie

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifSloty: 25

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifNether: Tak

 

 

 

 

 

 

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

Opublikowano

Zjebany serwer, admin ma wszystkich w dupie. Nie polecam, gdyż prosiłem o działke, a admin pisze tak: Spierdalaj nie widzisz że robie sobie domek?!. 1/10.

 

@down Napisałeś to tylko dlatego, bo chcesz miec wiecej graczy. Liczcie sie z moją opinią. Jeszcze raz, NIE POLECAM!.

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Pozdro dla tego kolesia.. TO best jakiego widzialem, zbanowalem go bo bluzgal i obrazal innych:] I proszę o -5 dla niego za brak szacunko do innych:] Pozdrawiem

 

Jak by był taki zły to nie byłby cały czas full:] TEAM stara się jak tylko może:]

 

I zainteresowanie "hacking" to sobie mozesz 10 letni dziaciaku na kartce chyba napisac... Wiesz wogole co to jest>?!

 

EPIC noob:]

 

no nic nie będę marnował czasu na takim gówniarzu, zapraszam, wbijcie i sami zobaczcie że serwer jest ok, ewentualnie dodajcie coś od siebie, a co do "

@down Napisałeś to tylko dlatego, bo chcesz miec wiecej graczy. Liczcie sie z moją opinią. Jeszcze raz, NIE POLECAM!. " to sie usmialem..;] chyba logiczne jest, ze napisalem to aby miec wiecej graczy, co w tym dziwnego;]?

Opublikowano

TheRKS Przestań robić takie czeste ref'y. Ref jest co @24 H a nie co 1H -.- .

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...