Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hardcore][Survival]Przetrwaj albo zgiń!


AlexXxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj mój serwer czysty survival tylko że są 3 potrzebne pluginy ale one nic nie dodawają graczom. ^^

Oczywiście jest na Hardcore. ;)

 

 

Informacje:

Potwory/Zwierzęta: Włączone

Hamachi/No-Hamachi

Dedyk/Nie-Dedyk

WhiteList: Wyłączone

Nether: Włączony

Sloty: 10

PvP: Włączone

Premium/No-Premium

 

Pluginy:

  • xAuth - Do rejestracji konta + Jak zarejestrujesz nikt ci nie ukradnie
  • AutoSaveWorld - Ta wtyczka jest po to by zapisywał się co jakiś czas świat.
  • NoLagg - Ta wtyczka usprawnia serwer.

Oczywiście jak zginąłeś za pewnie dostałeś bana musisz odczekać do jutra i napisać na PW lub w Temacie.

Pamiętaj aby być cierpliwym!

 

 

IP:88.156.21.54

 

Uwaga!

Jak są jakieś problemy z połączeniem lub z czymś innym, proszę napisać pod tematem.

Znawca
Opublikowano

no kurwa wkoncu dedyk czy hamachi ?!

skoro jest no-hamachi i nie-dedyk?

 

@topic

zagral bym chetnie ale troche malo slotow ;/

i.. serwer nie dziala.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

no kurwa wkoncu dedyk czy hamachi ?!

skoro jest no-hamachi i nie-dedyk?

 

@topic

zagral bym chetnie ale troche malo slotow ;/

i.. serwer nie dziala.

Potwierdzam

www.europecraft.eu

Opublikowano

Dobra już włączam bo mnie nie było. Za co przepraszam. :(

 

 

no kurwa wkoncu dedyk czy hamachi ?!

skoro jest no-hamachi i nie-dedyk?

 

@topic

zagral bym chetnie ale troche malo slotow ;/

i.. serwer nie dziala.

Mogę dać 20 tylko że muszą dołączyć inni.

 

 

A i mam problemy z Hardcorem... Nie wiem czemu ale nie działa ten tryb.

Hardcore powinien działać. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...