Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S1.NeRoD - [DEDYK][24/7][100 SLOT][Survival+ZOND][PVP-ON][S1][NO-WL][NO-LAG][ROK]


Cad0s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reklamas1.png

 

 

 

 

 

 

3.07.2012

Reklama oficjalna proszę o nie usuwanie.

Serwer Posiada 1 Sierpnia 2012 Roku Jeden cały Pełny rok

P.S Zapraszamy także na nasz drugi Serwer http://www.mpcforum....ns2no-wlno-lag/

 

 

9.07.2012

Zapraszam do Oglądania Prezentacji na YouTube

 

12.07.2012

Event Spleff Godzina 20.00 Jak na razie jedyny w Polsce a czy na świecie kto to wie ;]

Wyjaśnienie oraz Zasaday

 

Co to jest spleff?

Spleff to gra polegająca na utrzymaniu się jak najdłużej na spadającym piasku.

Piasek spada, ponieważ pod nim są liście które znikają a pod liśćmi jest lava.

Ten kto utrzyma się na piasku najdłużej wygrywa.

 

/warp spleff

 

 

Teraz to czego nie wolno:

-NIe wolno przychodzić w zbrojach.

-NIe wolno latać ani używać komendy jump.

-NIe wolno latać na Magic Carpet.

-NIe wolno używać komendy heal.

 

Za złamanie regulaminu ban permanentny.

 

 

Nagrody:

1.MIejsce- 100 tys craftów.

2.Miejsce- 60 tys craftów.

3.Miejsce- 40 tys craftów.

Opublikowano

Serdecznie Zapraszam od 2 miesięcy ( Edycja numer 3 ) wzrosła ilość osób zarejestrowanych w sumie 6150 osób

 

Jeżeli grasz na naszym serwerze napisz opinię

 

Jeżeli wszedłeś i ci się nie spodobał Także napisz dlaczego. Wszystko to pozwoli nam dopracowywać serwer z dnia na dzień

Opublikowano

Polecam serwer! Miła administracja oraz gracze. Co tu więcej pisać? O to co musisz zrobić:

 

1. Wejdź na serwer przez s1.nerod.pl

2. Grać i cieszyć się z gry!

 

SERDECZNIE POLECAM!

Opublikowano

REFRESH Już niedługo Pełen rok serwera. Ok nie strasze nikogo że 1 Sierpień to jeszcze 1 miech czasu wakacji ale mniejsza o to ;]

Opublikowano

Zapraszam na EVENT SPLEFF [MASOWY] o godzinie 20.00

 

Jak na razie jedyny w Polsce

 

"Co to jest spleff?

Spleff to gra polegająca na utrzymaniu się jak najdłużej na spadającym piasku.

Piasek spada, ponieważ pod nim są liście które znikają a pod liśćmi jest lava.

Ten kto utrzyma się na piasku najdłużej wygrywa.

 

/warp spleff

 

 

Teraz to czego nie wolno:

-NIe wolno przychodzić w zbrojach.

-NIe wolno latać ani używać komendy jump.

-NIe wolno latać na Magic Carpet.

-NIe wolno używać komendy heal.

 

Za złamanie regulaminu ban permanentny.

 

 

Nagrody:

1.MIejsce- 100 tys craftów.

2.Miejsce- 60 tys craftów.

3.Miejsce- 40 tys craftów.

 

 

Serdecznie zapraszamy Administracja s1.nerod.pl"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak drodzy gracze było to rok temu ( s1.nerod.pl Dawna nazwa

(craft-city.com.pl) ) gdy nasz serwer powstał

Było to niewinne popołudnie godzina + 16.00

Gdy komenda startowa java posłała nas w krainę

przygód, banów, skarg, czy ulepszeń serwera

nie zapominając o eventach np. słynny spleff

 

Szczerze jako założyciel serwera Cad0s

wspominając wiele nie przespanych nocy,

wiele choć nie z własnej woli używania komendy

ban oraz tych dobrych kiedy udawało nam się coś

i byliście zadowoleni . Powiem wam prosto

OPŁACAŁO SIĘ, Jestem zadowolony z mojej rocznej pracy.

Jestem kurna DUMNY.

 

Dziękuję wam wszystkich, dziękuję wam graczom, administratorom,

oraz wielu wielu osób jak i Słynnej Firmy u której

mamy postawiony nasz serwer mówię tutaj o MyDevil.Net a przedewszytkim Panu Tomaszowi za hostowanie nas

choć było wiele wzlotów i upadków to naprawdę dziękuję osobiście

Panu jak i całej firmie.

 

Także podziękowania idą w stronę HitMe.Pl która Hostuje nasz

serwer TeamSpeak 3, oraz Stronę internetową na początku

EsData.Pl w tej chwili Blue-Net.Pl za kompleksowe działanie

naszej strony.

 

Dziękuję wszystkim za to że przyczynili się do

sukcesów s1.nerod.pl

 

Założyciel

Mateusz Henkel (Cad0s)

 

Zapraszam wszystkich na Wiele Eventów, Otwarcie tortu itp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...