Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

anioly vs demony [no-wl][Dedyk][24/7][Frakcje]


dawid0719

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie polecam! Miła i pomocna administracja, fajne nacje i klasy hero. Czuje, że spędze wieli wspaniałych chwil na tym serwerze. Polecam Grandgrin : >

 

@up Może jednak się wypowiesz, a nie nabijasz posty : )

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Fajny serwer, można troche pograć i spędzić miło czas nie tylko na graniu lecz, także porozmawiać z wieloma ludźmi !

Bardzo polecam ten serwer miła administracja oraz ogarnięty serwer !!!

Opublikowano

@up Dlaczego Twoim zdaniem administracja nie ogarnia ? Na jakiej podstawie tak sądzisz jak serwer stoi 2 dni ?

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Zdecydowanie polecam! Miła i pomocna administracja, fajne nacje i klasy hero.

Serwer fajny atmosfera zajebista jezeli sie ogarnie ;d

Ogolnie polecam

:)

o5qcy9.png
Opublikowano

Zdecydowanie polecam! Miła i pomocna administracja, fajne nacje i klasy hero. Czuje, że spędze wieli wspaniałych chwil na tym serwerze. tmosfera zajebista polecam kazdemu !

o5qcy9.png
Opublikowano

Świetny Serwer , miła atmosfera , adminowie pomagają i inni gracze :).

Ogólnie serwer świetny.

Polecam i pozdrawiam wszystkich ;)

Opublikowano

Świetny serwer, śmieszą mnie te dzieci, które tu wchodzą i wyzywają serwer bo to dla nich zbyt ciężkie.

Na tym serwie są nacje, klasy hero, questy małe dzieciaki, griferzy itd. nie ogarną tego.

To nie jest zwykły serwer to serwer wojny !!!

 

Dla początkujących radzę wejść na forum poczytać poradniki, oraz na TS zajrzeć tam zawsze wszyscy siedzą.

 

 

POLECAM POLECAM JESZCZE RAZ POLECAM !!!

Opublikowano

Zobacze serwer i edytuje

Aha odrazu mowie temat do zamkniencia link zewnetrzny :)

jak piszesz nikt tego nie widzisz pisalem do admina 20 razy 0 reakcji T_T

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...