Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GrandeCraft [fb/survival/rpg] [Trampolina,McMMO] [dedyk 24/7] [Trzy miasta i wiele eventów!]


KamilGB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

77409708592863976572.png

 

IP: 188.165.205.223:50367

 

84286496872977369272.pngSloty:20

84286496872977369272.png Modyfikacja: FB+Survival+RPG

84286496872977369272.png Serwer: 1.2.5

84286496872977369272.png Najciekawsze pluginy: McMMO,Trampolina,MC

84286496872977369272.png Druga mapa- Survival!

84286496872977369272.png Administracja: Ashuan and Bezi00

84286496872977369272.pngPosiadamy również własny TS3 oraz Forum!

 

Rekrutacja na Moderatorów/Budowniczych Otwarta! Więcej informacji na serwerze oraz forum!

69421971420903553306.png

PortHope(Port Nadziei)- Jest to miasto położone od razu obok spawna. Gracze nazywają

je drugą Wenecja, bo wszystko znajduje się na wodzie, nie ma ani kawałka lądu. znajdują

Się tam darmowe działki, Parkour, sklep, Katedra, Latarnia.

 

56777135396224923839.png

FarmCity- Jak sama nazwa wskazuje znajdują się tam farmy. Jest to "miasto rolnika",

przeznaczone do uprawiania różnego rodzaju zbóż. Gracze mogą tam

kupują tam swoje farmy na których uprawiają zboża czy też

Hodują zwierzęta.

57282167856015685947.png

VipCity- Jest to miasto dla wyższe półki graczy, dla Vipów. Każdy gracz może kupić

Vipa i zadomowić się tam na swojej wielkiej działce. Znajduje się tam wiele atrakcji dla Vipów jak

np. Skocznia, Rollercoaster, Port i wiele wiele więcej!

35552483704825716418.png

Działki w kulach- Każdy gracz może kupić swoją własną kulę, w której zbuduje swój

dom lub jakąś inną rzecz. Kule nie są drogie, a z wyglądu są naprawdę Bardzo Piękne.

73177375210476658442.png

Survival- czyli nasza druga mapa! Tam nie ma żadnych cubów, jest to czysty

survival, dla każdego miłośnika wyzwań! Możesz robić tam co tylko ci

się chce.

 

Kilka ss'ów z serwera:

67336144803365745498.png

24379714294510135769.png

57403668455211551139.png

Serdecznie wszystkich zapraszamy !

IP: 188.165.205.223:50367

Opublikowano

Nadchodzą wakacje nie dla każdego są one wyborne , dlatego też właśnie jest taki serwer jak GrandeCraft , który sprawi wam sporą satysfakcję i wielką chęć do codziennego odwiedzania i grania na tym serwerze. Pytanie jest takie co on ma takiego zabójczego? Odpowiedź jest bardzo ciekawa , ponieważ zawiera Działki na wodzie , McDonald tak jak by można o tym zapomnieć , ah i labirynt czy jesteście na tyle sprytni by przejść go? Jest również parkour , na pewno jumperzy się ucieszą z tej informacji, Tak jest i też mapka z surowcami, I specjalna działka dla vipów.

Jeśli chcecie więcej wiedzieć i widzieć zapraszam na serwer GrandeCraft gracze i Admini przywitają was bardzo serdecznie.

Na serwerze nie ma lagów , to pewnie najlepsza informacja czyż nie?

Admini są na prawdę w porządku , tak samo i gracze grający na tym serwerze będą mili i życzliwy dla was , i dla każdego który zawita na serwer. Nudzi was już tylko serfowanie na internecie , kopanie w piłkę, spróbujcie czegoś nowego i wspaniałego jest nim właśnie GrandeCraft zapraszam i polecam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ludzie!Zaczynają się wakacje!Obudźcie się wstańcie z łużka i odpocznijcie na serwerze GranceCraft!Jest to serwer na który czekaliście, i nareszcie znaleźliście.Wspaniały serwer!Polecam, miła administracja,atmosfera, eventy,warpy, tanie Vipy i wiele innych!

Zakupiłem Vipa i gra mi się bardzo dobrze.Pluginy też są dość ciekawe, będzie plugin jobs, jest mcmmo i trampoline!Jak dla mnie to najlepszy serwer na jakim grałem i wy będziecie grać. ^^

Opublikowano

KnurczakPL kłóciłeś się ze mną, jak 10 latek, że można klonować. Skoro Ci mówię że jest wyłączone, bo mamy na własnym forum prefixy na to. Każdy sposób wyłączony bo Administracja nie jest 10-latkowym gównem to mnie słuchaj. Ja mogę dać opinię tobie, jako graczowi 1/10. Pozwolę sobie zacytować "Jesteś dnem".

Pozdrawiam, twoja kochana Administracja. Życzę miłych wakacji

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...