Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam Na Dobry Serwer Minecraft [24/7][No_WL][No_Premium][Dedyk][Frakcje][Survival]


KnurczakPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zarapszam Na Serwer Minecraft

Ip : 188.165.226.40:25061

Typ : Survival + Frakcje

Wiele Pluginów np AuthMe Fractions mcMMO

Administracja : Kulturalna i Sprawiedliwa

Gracze : Lubia Sobie Walczyc jak Kazdy :)

Zapraszam Na Serwer

Opublikowano

AuthMe jest ... -.- . Dla tych, co lubią sprawiedliwą gre, polecam wchodzić na serwery gdzie jest Xauth :) Bo z authMe to 85 % serwerów nie jest zabezpieczonych przed klonowaniem, Na tym serwer, akurat klonowanie zbroi i itemków działa :). Nie polecam. Chyba ze dla tych, co wolą sobie kopiowac i grać oszukiwając, to polecam.

 

@Down hahahahhahh To mnie rozjebało. I zniechecisz ludzi to smieszny jestes. Dobra, nie patrze na brak Polskich znaków ale. ... Dobra, dzieci tego nie zrozumieją Moja opinia według serwer jest jedna i tyle. Ty tylko chcesz doprowadzić do kłótni. Ja nie chce kłótni, wyraziłem swoją opinie i tyle!

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

warzniak sluchaj nie grales to nie wiesz powiedz mi jak klonuje sie na tym serwie ? unregister nie dziala ? logout ? nie dziala wszystko jest zabezpieczone a jak myslisz ze napiszesz takie pierdoly i zniechecisz ludzi to smieszny jestes Zapraszam i Przekonajcie Sie Sami

Opublikowano

AuthMe jest ... -.- . Dla tych, co lubią sprawiedliwą gre, polecam wchodzić na serwery gdzie jest Xauth :) Bo z authMe to 85 % serwerów nie jest zabezpieczonych przed klonowaniem, Na tym serwer, akurat klonowanie zbroi i itemków działa :). Nie polecam. Chyba ze dla tych, co wolą sobie kopiowac i grać oszukiwając, to polecam.

 

@Down hahahahhahh To mnie rozjebało. I zniechecisz ludzi to smieszny jestes. Dobra, nie patrze na brak Polskich znaków ale. ... Dobra, dzieci tego nie zrozumieją Moja opinia według serwer jest jedna i tyle. Ty tylko chcesz doprowadzić do kłótni. Ja nie chce kłótni, wyraziłem swoją opinie i tyle!

AuthMe jest ... -.- . Dla tych, co lubią sprawiedliwą gre, polecam wchodzić na serwery gdzie jest Xauth :) Bo z authMe to 85 % serwerów nie jest zabezpieczonych przed klonowaniem, Na tym serwer, akurat klonowanie zbroi i itemków działa :). Nie polecam. Chyba ze dla tych, co wolą sobie kopiowac i grać oszukiwając, to polecam.

 

@Down hahahahhahh To mnie rozjebało. I zniechecisz ludzi to smieszny jestes. Dobra, nie patrze na brak Polskich znaków ale. ... Dobra, dzieci tego nie zrozumieją Moja opinia według serwer jest jedna i tyle. Ty tylko chcesz doprowadzić do kłótni. Ja nie chce kłótni, wyraziłem swoją opinie i tyle!

Dobra nie bede Klocic sie z glupszym pewnie na serwie nie grales a masz wiecej to powiedzenia niz ja zalozyciel
Opublikowano

Dla mnie spoko tylko są spore błędy w pluginie factions (jak to zawsze), moglibyście dać inny kolor gildii a nie biały! I admin i mod zamiast ** gwiazdek niech lepiej będą mieli [A],[M] będzie to estetyczniej wyglądało!

A serwer osobiście POLECAM mili admini (stanowczy), żadne dzieciaki tam nie grają kopiowanie zablokowane ( w takim stopniu na jakim ja się znam :) ))

 

~~DamianoPL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...