Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Masz mało fps? To już nie problem


Haalt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W pierwszej kolejności potrzebujemy takie programy jak:

-Game Booster3

-Advanced SystemCare

 

1.Potrzebujemy skan oraz wyczyszczenie komputera.

Włączamy program Advanced SystemCare i wybieramy opcje ''Pełne Care''

Po tym:

-Zostaną usunięte złośliwe oprogramowania lub inne zagrożenia

-Wyczyścimy w dodatku nasz rejestr

-Zdefragmentujemy rejestry

-Zoptymalizujemy system

-Opóźnią się elementy startowe po czym nasz komputer będzie szybciej się włączał.

-Naprawimy skróty

-Zeskanujemy dysk

-Naprawia liki w Windows.

-I więcej

 

Przyciskamy ''Skanuj Teraz'' i odczekujemy 5-15min.

 

2.SmartRam

 

Po konserwacji pełnego care , otwieramy zakładke Skrzynka narzędziowa,wybieramy Optimize

a potem "Smart Ram"

Teraz możemy zwiększyć ilość ram (mi podniosło o prawie 2000RAMu)

Jeżeli chcemy aby zwiększało naszą pamięć ram przy każdym włączeniu komputera ,klikamy Settings

i zaznaczamy opcje "Run at Windows Startup"

 

 

3.GameBooster3

 

Włączamy program , wybieramy przyśpieszenie . Pojawia nam się napis "START" a pod nim Ustawienia .

Podnieście wydajność komputera o 40% , po poszperaniu 42% - 46% .

 

 

Do stworzenia poradnika pomagał:

smite-game.pl

Gość Menesterowy
Opublikowano

Pomagał? Chyba sobie kpisz, istny rip:

http://smite-game.pl/forum/index.php?topic=145.0

Opublikowano

Pomagał? Chyba sobie kpisz, istny rip:

http://smite-game.pl/forum/index.php?topic=145.0

 

To nie jest kopia od A-Z :) Źródło dodałem więc nie podszywam się o to że poradnik wykonany w 100% prze zemnie.

Opublikowano

To nie jest kopia od A-Z :) Źródło dodałem więc nie podszywam się o to że poradnik wykonany w 100% prze zemnie.

 

nie ważne czy dasz link do strony czy cokowiek, na kopiowanie treści musisz mieć zgodę autora.

 

żeby nie potrafić zamienić poradnika na własne słowa...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...