Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Jak zlikwidować podwójną rangę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem np jak gracz wychodzi to pisze [Gracz][Gracz]nick

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Sprawdź w plugine Essentials, czy nie dodałeś domyślnego prefixa dla każdego gracza: "[Gracz]" .

czyli mam prefix false czy true

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Jezeli masz EssentialsChat i iChat to sie nie dziw ze masz 2 rangi usun iChat i

Zostaw EssentialsChat to powinno Pomoc

 

Strzel Like !

rhnvu.jpg

By Me

:)

Opublikowano

mam mchat suite

a moge usunac essentialschat?

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

czyli mam usunac essentials chat?

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

@Up

Możesz usunąć cały plugin, lub możesz podać config pluginu:

"EssenitalsChat".

Wtedy powiem Ci co masz usunąć, problem zniknie.

2004f8x.png

Opublikowano

mam essentials chat jar nie config

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

zajebiscie mi pomogles..

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

zajebiscie mi pomogles..

 

obstawiam że zwaliłeś chat :>

 

napisz na GG 16006255 to ci pomogę z tym serwem ...

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Znam rozwiązanie :) . Wklej to do IChat:

 

handle-me: true

date-format: HH:mm:ss

message-format: '+iname: +message'

me-format: '* +name +message'

iname-format: +{WName} +displayname

me-permissions: false

variable-refresh: 100

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...