Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z własnym serwem, błąd łączenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mój kuzyn założył dziś swój własny serwer, wszystko pięknie ładnie gra u niego, zrobił GM i ogólnie dobrze, expił i wszystko mu działa. Stwierdziłem że dołącze się do niego, ściągłem klienta, hamachi no i wszystko gra, wysłał mi pliki effeckt.epk i effeckt.eix ale gdy już chcę się zalogować na hasło i login które mi podesłał wyskakuje mi "błąd podczas łączenia się z serwerem". ma tylko 1 chanel który się u mnie pokazuje ale zamiast napisu "normal" wyskakują mi 3 kropeczki ... proszę o jak najszybszą pomoc ;] z góry dziękuje

 

 

 

 

@edit

niewiem czy dodałem w odpowiedni temat, jeżeli nie to prosiłbym o przeniesienie lub poprawkę

;)

Opublikowano

nie ten temat.

 

Port map poprawnie działa?

odpalone porty 11002, 13000, 13099 ?

luncher z edytowany z normalną końcówką dla ciebie?

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

@UP. A skąd wiesz że on na plikach 2008 robi serwa? ;)

 

Może do kolegi sieci hamachi nie dołączyłeś? :)

Może nie wysłał Ci plików root.eix/*.epk?

Może wpisał złe porty i ip w serverinfo w root? :)

 

Pzdr. ;D

Opublikowano

niewiem za bardzo na jakich plikach ale sie dowiem

 

hamachi dołączone, wysłał te 2 pliki, porty i ip w serverinfo zmieniał raz tak raz tak i nic to nie dało. jak dowiem się na jakich plikach to dam edita

 

 

@edit

niewiem czy to coś da ale klient jest by Fast77 v 1.0

 

mogę dodać że wyłączył antywira

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...