Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Całkowicie automatyczna farma (melonów, dyń)


bartolonio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem dużo było takich tematów może mój pomysł jest juz na forum niewiem jakby co to mój pomysł moje zdjęcie i od nikogo nie ukradzione xD Pomysł jest MÓJ

 

Żeby mieć farmę wystarczy zrobić to co na tym obrazku

201207012153.jpg

 

Wiem Wiem za dużo się nie rozpisałem i może brzydko.

po 1 pisze na szybko a po 2 niema co tłumaczyć

 

 

Pomysł mój zakaz kopiowania

 

i zdejmijcie mi te 6/100 DZIEKI

błagam zdejmijcie mi chociaż kilka %!!

Opublikowano

Można szybciej refresze robić? Dawnom mnie na forum nie było jak nie moza to przepraszam!!

KOMENTOWAĆ!!!! xD

błagam zdejmijcie mi chociaż kilka %!!

Opublikowano

@up

 

To nie jest pełny automat - trzeba ręcznie kliknąć - pełny automat wykrywa rozrost melona i sam uruchamia pistony.

poza tym po co te pistony na góże ? Zamiast nich daj poprostu dirt i nie będzie tak tych melonów rozrzucać.

Opublikowano

@3 up masz racje ale to jest najprostrszy mechanizm próbowałem z kaktusem zbozem trzcina i ni przewodza energii. i zauwazyle ze gdy wyrosnie arbuz to

CHYBA trzeba motyczka w tym miejscu (nwm jak to nazwać) ukopać?.

błagam zdejmijcie mi chociaż kilka %!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...