Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Może mi ktoś to przetłumaczyć?!


Metin2Dropper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, kolega dał mi pendriv'a z Fifa 12 i w insturkcji pisze :

 

1- Create new folder to Desktop or where u have more space and give a name as u wish.

2- Mount image file with Power ISO or Daemon Tools etc.

3- Go to ur virtual drive which u mounted the game (K: or etc.)

4- U will see 9 piece of file there, Copy this files from ur virtual drive to ur new folder which u have created:

- __________________.exe

- setup-1.bin

- setup-2.bin

- setup-3.bin

- setup-4.bin

5- Firstly look at the setup file, its named '__________________'. and others 'setup-1','setup-2'... that means u have to rename .bin files like '__________________-1','__________________-2'.... according to setup file's name.

Or there is one more alternative way, rename the setup file as u wish for example 'bieber.exe', and u have to change .bin files as well as 'bieber-1' or 'bieber-2'...

6- Open Setup file and install the game, u should able to install i guess.

7- Copy crack file from virtual drive and paste it to game folder

8- and run the game, enjoy.

 

KTO MÓGŁBY MI TO PRZETŁUMACZYĆ?!

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Google tłumacz nie boli -,-.

 

1 - Utwórz nowy folder na pulpicie lub gdy u mają więcej przestrzeni i nadanie nazwy jak u chcą.

2 - plik obrazu Mount z Power ISO lub Daemon Tools itp.

3 - Idź do ur wirtualnego dysku, który u zamontowanego w grę (K: lub itp.)

4 - U zobaczą 9 kawałek do pliku, skopiuj ten pliki z wirtualnego dysku do ur ur nowego folderu, który u zostały utworzone:

-. __________________ Exe

- Setup-1.bin

- Setup-2.bin

- Setup-3.bin

- Setup-4.bin

5 - pierwsze spojrzenie na plik instalacyjny, jego nazwie '__________________'. i inni "setup-1", "setup-2" ... co oznacza, że ??u musiał zmienić nazwę. bin jak "__________________-1 ',' __________________-2" .... według ustawić nazwę pliku.

Albo jest jeszcze jeden alternatywny sposób, zmień nazwę pliku instalacyjnego jak u chce na przykład "bieber.exe", a u mają się zmieniać. Bin oraz "bieber-1" lub "bieber-2" ...

6 - Otwórz plik instalacyjny i zainstalować grę, u powinni w stanie zainstalować chyba.

7 - plik spolszczenie kopiowania z wirtualnego dysku i wklej go do katalogu z grą

8 - i uruchomić grę, cieszyć się.

Opublikowano

@up

 

z tego twojego google tłumacza gówno się można dowiedzieć ..

 

1. - Stwórz nowy folder na pulpicie lub gdzieś gdzie masz dużo wolnego miejsca i nazwij go sobie jak chcesz.

2. - Zamontuj obraz pliku w programie Power ISO lub Daemon Tools ( Polecam Daemon :D )

3. - Wejdź do swojego wirtualnego dysku, w którym zamontowałeś obraz gry. ( Wchodzisz w Mój komputer i tam będzie. )

4. - Zobaczysz tutaj 9 kawałków pliku , skopiuj te pliki z wirtualnego dysku do swojego nowego folderu który stworzyłeś na pulpicie.

5. - Najpierw spójrz na plik instalacyjny, nazywa się " Pewnie FIFA12.exe czy coś takiego. " i inne "setup-1", "setup-2" oznacza to że będziesz musiał zmienić pliki ,bin jak ,,, Zgodnie z nazwą pliku instalacyjnego

 

Jest jeszcze jeden alternatywny sposób, zmień nazwe pliku instalacyjnego na jaką chcesz np. bieber.exe. Następnie musisz zmienić pliki .bin np. "bieber-1" i "bieber-2".

6. Otwórz plik instalacyjny i zainstaluj grę, powinieneś być w stanie ją zainstalować.

7. Skopiuj plik crack z wirtualnego dysku do folderu z grą.

8. Uruchom grę i miłej zabawy . ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...