Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[4Story] Serwer przez przeglądarkę


Lamzioo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Jest to 2 temat o tym serwie ale tamten był napisany dawno, i zamknięty bo serwer nie działał. Teraz serwer znowu działa!

Stronka:

http://www.4story.net

1.Rejestrujemy sie lub logujemy przez fb.

2.Klikamy Play now

3.Jeśli nie mamy najnowszej javy to ściągamy ją a jak nie to wyskoczy nam okno z obrazkiem z gry i będzie się troche pobierało.

4.Gramy!

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No dosyć ciekawe jak wybywa się na wakacje i nachodzi nas ochota na zagranie w coś można wyciągnąć laptop'a i zacząć zabawę.

Like+

76561198125051086.png


Moja konfiguracja: MSI 970A-G46 | AMD Athlon II 240 3.43GHz | WDC WD5000AADS | WDC WD20ERZX | MSI GTX750 + BenQ G920HDA + SONY SDM HS-73 |

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hejo ja mam problem gralem i git ale ... Za pierwszym razem dzialalo a za drugim juz nie ;d wczytuje sie i tylko laduje ... i zastopowuje i tak na zmiane co jest ? ;d

Opublikowano

  • Heja, mogę wiedzieć dlaczego mi się zacina 4Story, nawet to w PRZEGLĄDARCE ;o tnie jak nie wiem co sekundę mi tak zacina ze muszę czekać około 1min żeby odmuliło nawet nie ma żadnych graczy w tych chwilach Online, all są Offline wiec o co Kaman . ? Tnie mi nawet gdzie jest pusto, nigdy se nie mogę pograć. To moja ulubiona gra i nie przestane w nią Grać !!! PS. nie mam włączonych żadnych programów ani niczego . Nic nie zajmuje nawet 2 000 K o.O .. Co mam zrobić HELP!.

 

.WTF ?! .

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

 

  • Heja, mogę wiedzieć dlaczego mi się zacina 4Story, nawet to w PRZEGLĄDARCE ;o tnie jak nie wiem co sekundę mi tak zacina ze muszę czekać około 1min żeby odmuliło nawet nie ma żadnych graczy w tych chwilach Online, all są Offline wiec o co Kaman . ? Tnie mi nawet gdzie jest pusto, nigdy se nie mogę pograć. To moja ulubiona gra i nie przestane w nią Grać !!! PS. nie mam włączonych żadnych programów ani niczego . Nic nie zajmuje nawet 2 000 K o.O .. Co mam zrobić HELP!.

.WTF ?! .

Zaktualizuj sterowniki i sprawdź dyspozycyjność komputera do niesienia tej gry, lub też czy coś nie zajmuje ci ogromnych ilości RAMu.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

  • 5 miesięcy temu...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [4Story] Serwer przez przeglądarkę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...